wiecie co mi jeszcze pomaga?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

wiecie co mi jeszcze pomaga?

przez ewa125 14 paź 2006, 13:41
sluchanie piosenek tych starych , ktorych sluchalam jak bylam kompletnie jeszcze zdrowa i ktore mi sie z czyms fajnym kojarza. na przyklad z wakacji zeszlego roku. od razu przed oczami mam wtedy piekne zycie sprzed roku i chce mi sie jeszcze szybciej wyjsc z nerwicy zeby znowu sie tak czuc. teraz np. slucham notoriousa BIG- mo money mo problems. bardzo stara i jakos mi sie tak milo zrobilo i poczulam sie spokojnie dlatego napisalam.

przez Neśka 14 paź 2006, 16:00
Ja mam odwrotnie...
Muzyka i zapachy przeszłości doprowadzają mnie do szału, dltego, że swoja przeszłość uznaję za udaną, a jestem osobą strasznie sentymentalną...
Teraz , gdy słyszę utwory, które przypominają mi o dawnym życiu załamuję się, bo dawniej było pięknie....nie to co teraz
Dziś nie wierzę, że kiedyś będzie lepiej, po prostu nie wierzę!!! Rozkojarzam się w przeszłości i to mnie zabija, bo zamiast iść do przodu stoję w miejscu, ba - stałam:)
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą ! (św. Augustyn)

przez runa 15 paź 2006, 00:03
a ja mimo ,ze nie lubie manamu zawsze gdy czuję jak zbliża się lęk śpiewam sobie ...."czuje się swietnie , ah jak przyjemnie..." i rzeczywiście zaczynam się lepiej czuć i lęk odchodzi
DONIEŚ NA SWÓJ LĘK. JEST TO JEDYNY POŻYTEK Z DONOSÓW.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg