Co Ci pomaga,kiedy masz zły nastrój?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez black swan 11 lut 2013, 17:04
a jak nie myślę o rozwiązaniach, to jest w miarę.

Ale te problemy nagle nie rozpływają się w niebycie. One ciągle są. Nie męczy Cię to? :shock:

Jako że na nic nie mam wtedy ochoty, oglądam seriale. Niestety działanie jest tylko wtedy kiedy serial oglądam, jak sie skończy to dół powraca więc trzeba załadować kolejny odcinek...

Tiaaa... Ze dwa miesiące temu też tak miałam. Teraz nie oglądam wcale seriali, stwierdziłam, że bez sensu jest oglądać seriale, podczas gdy moje życie jest w rozsypce, osobowość w dezintegracji, a plany na przyszłość w trakcie ewolucji.

Na złość i agresję pomaga o dziwo płacz, lub mówiąc dokładniej - ryk. Szkoda że dorosłym nie przystoi wycie i kopanie tak jak trzylatkom...

Daj spokój, "nie przystoi"? :lol: A co to takiego "nie przystoi", przecież nie musisz ryczeć przy ludziach. Potrzebujesz ryczeć i wyć, to rycz i wyj w samotności, prowadząc samochód (jak ja) lub zostając w domu sama, ewentualnie idąc do lasu... Czasami ryczenie jest niezbędne. :mrgreen:

Najlepiej się czuję jak nie myślę o przyszłości

Tylko wiedz, że rezultaty są nieuniknione. ZAWSZE będą jakieś rezultaty. Nawet jakbyś nic nie robiła. Jeśli Ty nie weźmiesz swojego życia w swoje ręce, to zrobią to za Ciebie inni lub popłyniesz z nurtem rzeki, w jakiej się znajdujesz. Lepiej samemu zaprojektować swoje rezultaty niż liczyć na przypadek.
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez mark123 11 lut 2013, 17:19
black swan napisał(a):Ale te problemy nagle nie rozpływają się w niebycie. One ciągle są. Nie męczy Cię to? :shock:

Coraz częściej zdarzają się sytuacje, w których niektóre moje problemy zaczynają coraz bardziej mi przeszkadzać, ale męczyć to raczej mnie to nie męczy.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez enfren 11 lut 2013, 18:46
Daj spokój, "nie przystoi"? :lol: A co to takiego "nie przystoi", przecież nie musisz ryczeć przy ludziach. Potrzebujesz ryczeć i wyć, to rycz i wyj w samotności, prowadząc samochód (jak ja) lub zostając w domu sama, ewentualnie idąc do lasu... Czasami ryczenie jest niezbędne. :mrgreen:

No właśnie najczęściej jak mam ochotę to jest moja współlokatorka w domu a że nie chcę tracić przed nią resztek godności to płaczę bezgłośnie. Samochodu nie mam, lasów w okolicy brak... pozostaje ryczenie w domu
Tylko wiedz, że rezultaty są nieuniknione. ZAWSZE będą jakieś rezultaty. Nawet jakbyś nic nie robiła. Jeśli Ty nie weźmiesz swojego życia w swoje ręce, to zrobią to za Ciebie inni lub popłyniesz z nurtem rzeki, w jakiej się znajdujesz. Lepiej samemu zaprojektować swoje rezultaty niż liczyć na przypadek.

Pewnie że najlepiej... tylko że ja projektowałam i walczyłam przez ostatnie parę lat a i tak g* z tego wyszło... więc teraz żeby się nie frustrować wolę nie myśleć o przyszłości bo jest ona w moim mniemaniu poza moją kontrolą...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez black swan 11 lut 2013, 18:56
Nie myślenie o problemach i o przyszłości, jest jak zamiatanie resztek z jedzenia pod stół, po jakimś czasie niestety gniją i śmierdzą... :?
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez oohwowlovely 17 lut 2013, 16:25
jak mam zly nastroj to ide spac albo ogladam jakas komedie
oohwowlovely

przez Artemizja 17 lut 2013, 17:53
oohwowlovely, fakt, spanie też jest jakąś metodą. Nie zawsze jednak można z niej skorzystać.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez oohwowlovely 17 lut 2013, 19:44
wiem :D ale kiedy sie da, to z niej korzystam :D
oohwowlovely

przez Artemizja 10 kwi 2013, 06:31
Może to śmiesznie zabrzmi, ale ostatnio egzamin w poprawianiu nastroju zdaje origami :mrgreen: Niesamowicie wycisza :shock: Nawet nie przypuszczałam, że coś takiego może tak pomagać.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez czarnobiała mery 10 kwi 2013, 07:30
mi pomaga pisanie wierszy, po napisaniu wiersza oczyszczam się ze złych uczuć, które miałam w sobie

przez Artemizja 31 maja 2013, 20:12
Macie jeszcze jakieś pomysły?

Administrator

przez Little Red Fox 31 maja 2013, 20:16
gotuję :angel:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Kalebx3 31 maja 2013, 20:19
spacer,nie krótszy niż godzinny i z łąkowo , leśnymi widokami ,,,koniecznie samemu.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Monar 31 maja 2013, 20:21
mi pomaga pochwała, to mnie uskrzydla :D

przez wysłowiona 31 maja 2013, 20:40
Dzisiaj zgubiłam i znalazłam telefon. To mi poprawiło bardzo humor;)

A tak całkiem poważnie, to produktywność. Choćbym miała tylko coś zaplanować. Myślę, że to zawsze dobry pomysł ;)

Sortuj wg