Przełamanie :D

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez anonus 28 lis 2012, 22:05
W tym temacie: l-k-przed-gejami-t38860.html pisałem o swoim problemie. Chciałbym się podzielić tym, co się wydarzyło. Omyłkowo już tam dodałem posta, ale został on połączony z moją starą wiadomością przez co nikt nie widzi odświeżenia topicu a ja nie mogę wykasować tamtego fragmentu, więc kopiuję go tutaj:

Wczoraj miała miejsce moja pierwsza wizyta u psychologa. Doszliśmy wspólnie do wniosku, że za bardzo sobie wkręciłem, bo jak mógłbym być gejem, skoro ciągnie mnie do kobiet, czuję ekscytację, chociażby kiedy dobrze mi się rozmawia z dziewczyną. Ah, i nie mogę tak zatwardziale się opierać moim lękom, bo to tylko prowadzi do pogorszenia sytuacji. Coś a'la zasada Newtona-im większa siła, tym większy opór, co po prostu prowadzi do większego szaleństwa :). Wniosek z tego, że trzeba się uspokoić, dać się wyszaleć takim myślom i wyczekać aż mózgowi się znudzi i samo minie. Swoją drogą-był taki okres, kiedy te lęki wyleciały mi z głowy na parę dni. Wtedy też przestałem obsesyjnie myśleć o dziewczynach i o dziwo-normalnie znowu byłem sobą, a dziewczyny znów zaczęły mi się normalnie podobać. Niestety problem powrócił, ale to było jeszcze przed wizytą u psychologa. Teraz czuję się znacznie lepiej ;p .

Skoro tak się miewa sytuacja, to chciałbym zadać idiotyczne pytanie, bo odpowiedź jest już znana, ale trzeba się jeszcze jakoś psychicznie podbudować :lol: : Wnioskując z tego opisu-na kogo wam wyglądam-na hetero czy homo?
anonus

przez Babilon 04 gru 2012, 08:00
wyglądasz bezwzględnie na hetero. Boisz sie panicznie ze mógłbyś byc homo i dlatego ciągle sie tym zadręczasz, zupełnie niepotrzebnie, jak czegoś sie boimy to ciągle to wraca i zadręcza, więc przestań sie tego bac i zlekcewaz te durne mysli, pozwól im przyjśc do Ciebie, ale nie analizuj ich i NIE WIERZ w nie! A wtedy twój mózg sie przekona że to tylko glupie mysli i przestanie je generowac!

Sortuj wg