Co jest dla Nas ważne?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Co jest dla Nas ważne?

przez Aneta234 28 sty 2013, 17:44
Muszę się Wam przyznać, że ze mną jest coraz lepiej, jaśniej myślę, nie jestem taka nerwowa, dbam o sobie, nie boje się ludzi. Zmieniłam pracę, jest coraz lepiej, założyłam nawet lokatę bankową, chcę gdzieś pojechać na jakieś dłuższe wakacje, żeby w końcu tak normalnie odpocząć. A lokaty bankowe to całkiem dobry sposób oszczędzania. :mhm: Trzeba pracować regularnie nad dobrym samopoczuciem.
Ostatnio edytowano 28 sty 2013, 17:48 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto link

Co jest dla Nas ważne?

przez amelia83 28 sty 2013, 18:29
przyjaciele, rodzina, mój ukochany, zwierzaki, praca, książki, muzyka i dobra herbatka :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Co jest dla Nas ważne?

przez Artemizja 10 mar 2013, 10:57
To, by odzyskać dawny upór i determinację, które gdzieś po drodze zapodziałam...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg