Co jest dla Nas ważne?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Co jest dla Nas ważne?

przez Artemizja 28 lis 2012, 04:45
Jak w temacie.Co cenicie?Co ma dla Was wartość?Co nie pozwala Wam spaść w dół?Co jest dla Was ważne?

Dla mnie ważne jest ciągłe rozwijanie się,uczenie,by móc dostrzegać coraz więcej rzeczy, z coraz szerszej perspektywy.Dzięki temu potrafię lepiej zrozumieć to,co się dookoła mnie dzieje.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Co jest dla Nas ważne

przez TakieSobie 28 lis 2012, 08:15
Dla mnie ważna jest rzeczywistość, fakty, że jest jakaś pogoda, że liście opadają, że w moim organizmie są mięśnie, kości i że dzięki temu wszystko się kupy trzyma... To pomaga wciąż utrzymywać realną więź z otoczeniem i obiektywizuje to co się dzieje we mnie w środku.

Co jest dla Nas ważne

przez Monar 28 lis 2012, 08:20
Co nie pozwala Wam spaść w dół

Brak pomysłu na przyzwoitą smierc, może trochę brak odwagi, przyjaciele i pies. I terapeuta. :roll:
Monar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co jest dla Nas ważne

przez Mariposa28 28 lis 2012, 08:57
Przyjaciele i bieganie! :smile:
Zasadź więc własny ogród i przystrój swą duszę, zamiast czekać, aż ktoś przyniesie ci kwiaty. I przekonaj się, że naprawdę potrafisz wiele znieść... Że naprawdę jesteś silny, I że masz swoją wartość...

Co jest dla Nas ważne

przez Candy14 28 lis 2012, 13:42
Zdecydowanie zwierzeta wymagajace opieki.. maly przestaje jesc jak wyjezdzam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Co jest dla Nas ważne

przez Vian 28 lis 2012, 13:46
Ja tam nie upadam ze złośliwości i uporu. :P
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Co jest dla Nas ważne

przez Monar 28 lis 2012, 14:24
Candy14, mój pies ma tak samo. :( Tyle, że jak jednego nie ma ludzia w domu, to się da ją jeszcze namówic na jedzenie, ale jak nikogo nie ma, to gdzie tam... wtedy totalna deprecha :P
ale to przez to, że wiele złego ją spotkało. a my ją przygarnęlismy, ona się boi porzucenia :(
Monar

Co jest dla Nas ważne

przez mark123 28 lis 2012, 18:14
Dla mnie ważny jest spokój. W duży dól prawdopodobnie nie pozwala mi wpaść przede wszystkim "przebywanie" w świecie fantazji, a także cola i internet (co prawda miałem 2 doły z pewnymi wyobrażeniami o samobójstwie, ale było to dość dawno)
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Co jest dla Nas ważne

przez Artemizja 28 lis 2012, 20:53
Ważni są dla mnie jeszcze inni ludzie,ich uczucia i bliskość.To,co mogę im dać od siebie i to,co Oni dają mnie.Ich obecność i ciepło.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Co jest dla Nas ważne

przez głosnykrzyk 29 lis 2012, 15:37
Dla mnie w tej chwili ważna jest moja rodzina, partner, cisza, ulubiony zapach, światło świec.

Co nie pozwala Wam spaść w dół? Myśl o dziecku, które kiedyś chciałabym mieć, założenie swojej rodziny, chcę być odpowiedzialna za innych.

Co jest dla Nas ważne?

przez Artemizja 30 lis 2012, 19:47
głosnykrzyk, aż się ciepło robi na sercu,kiedy pojawiają się takie posty.Mocno trzymam za Ciebie kciuki :great:

Administrator

Co jest dla Nas ważne?

przez Depresyjny :( 05 gru 2012, 21:46
Co stanowi jego sens?
Depresyjny :(

Co jest dla Nas ważne?

przez Artemizja 27 sty 2013, 07:04
Ważne dla mnie jest to,że powoli wychodzę z kryzysu,jestem coraz spokojniejsza i zaczynam myśleć jaśniej,a nie kategoriami depresyjnymi.Ciężko było,ale ważne jest to,że udało się to przeczekać bez zrobienia jakichś głupstw.

Administrator

Co jest dla Nas ważne?

przez Saraid 27 sty 2013, 09:23
zdrowie bez niego nie można nic.
Saraid

Sortuj wg