Sposoby wyrażania siebie

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Sposoby wyrażania siebie

przez pisanka 06 lut 2013, 00:49
polecam :)) teatr to dobra terapia, zwłaszcza jeśli komuś brakuje pewności siebie, walczy z lękami, czy poczuciem beznadziei. wczuwanie się w role pomaga odnaleźć swoje JA, a ćwiczenie różnych technik poprawia samopoczucie i pobudza endorfiny :) nie wiem jeszcze jak to będzie, ale jestem dobrej myśli ;)

Sposoby wyrażania siebie

przez Ledoux 13 lut 2013, 21:39
Wooow, pisanka, ale mnie rozochociłaś na takie warsztaty teatralne! Ahh zawsze chciałam grać, ale to byłoby cudowne się zapisać, ale pewnie się nie odważę na coś takiego, jak zwykle.
Ja się wyrażam... nie wyrażam się, ale staram się wszystko co czuję kierować w lalki które lubię robić... tylko mam opory żeby robić bo boję się, że wyjdzie brzydko a to mnie dobije. Więc nie robię nic czyli się nie wyrażam. Jak to przerwać?! |;
Ledoux

Sposoby wyrażania siebie

przez pisanka 13 lut 2013, 21:51
zagryźć zęby, zrobić tak jak się potrafi i zrozumieć, że ćwiczenie czyni mistrza ;) nie poddawać się przede wszystkim! :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sposoby wyrażania siebie

przez Artemizja 17 kwi 2013, 07:43
Ostatnio wyrażam siebie przez origami modułowe :D Czasochłonne, ale ile satysfakcji daje :105:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sposoby wyrażania siebie

przez slow motion 17 kwi 2013, 07:57
Lilith, i jakie cudne :105:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sposoby wyrażania siebie

przez Artemizja 10 sie 2013, 20:17
slow motion, ;)

Ostatnio nie mam czasu, żeby coś poskładać :roll: Trochę mi tego brakuje.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sposoby wyrażania siebie

przez deader 10 sie 2013, 20:46
Jak mam odpowiedni "napad" to "wyrażam siebie" chwytając za gitarę i zapierdzielając groźne metalowe riffy. Kiedyś jak miałem zespół to w tekstach jechałem po tym co mnie dręczy.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sposoby wyrażania siebie

przez rotten soul 10 sie 2013, 20:58
Ja za bardzo nie wiem o co chodzi z tym wyrażaniem siebie. Samego zwrotu tak do końca nie rozumiem., więc nie wiem czy to co poniżej napisałem odnosi się do tematu.

Dla mnie "ja" to moje myśli, a je wyrażam tylko poprzez słowa (pisane bądź wypowiadane). Innych sposobów wyrażania siebie (cokolwiek to znaczy) nie znam i nie stosuję.
rotten soul

Sposoby wyrażania siebie

przez deader 10 sie 2013, 21:13
rotten soul napisał(a):Ja za bardzo nie wiem o co chodzi z tym wyrażaniem siebie. Samego zwrotu tak do końca nie rozumiem., więc nie wiem czy to co poniżej napisałem odnosi się do tematu.

Dla mnie "ja" to moje myśli, a je wyrażam tylko poprzez słowa (pisane bądź wypowiadane). Innych sposobów wyrażania siebie (cokolwiek to znaczy) nie znam i nie stosuję.

Ja ci mogę powiedzieć jak to u mnie wygląda, z "wyrażaniem" przez gitarę. Wygląda to tak że w zależności od nastroju, spod moich palców wynurzają się adekwatne dźwięki. Jak mam wkurwa - to napierdzielam 16'kami, triole i flażolety wymuszone obowiązkowo - muzyczny wpier*dol. Gram tak:

A jak mam bardziej zamulasty nastrój, to i dźwięki inne mam "pod ręką", wolniejsze, bardziej "akordowe", często przestrajam gitę o dwa-trzy tony żeby wyszło jeszcze ponurzej, jak im:

Sposoby wyrażania siebie

przez rotten soul 10 sie 2013, 21:30
deader,
To wolałbym słuchać Twoich zamulastych produkcji. Zdecydowanie.

Wiem, że wiele osób mówi o "wyrażaniu siebie" poprzez muzykę, ale dla wyraża to po prostu chęć pogrania sobie (czegoś ostrzejszego lub spokojniejszego, zależy od chęci po prostu i nastroju), ewentualnie stworzenia czegoś nowego. Nic więcej. Ja słucham różnej muzyki w zależności od nastroju, ale to nie znaczy, że w ten sposób wyrażam jakoś siebie (zaczyna mnie już irytować ten zwrot).
rotten soul

Sposoby wyrażania siebie

przez deader 10 sie 2013, 21:43
rotten soul, ja wolę te na wkurwie :D

To nie jest tak że to tylko "chęć pograć sobie", hmm, no, musiałbyś spróbować żeby zrozumieć chyba. Owszem, sprawa "chcę pograć" jest "podstawą", ale to CO się gra, to wyrażanie siebie. Bo grać można też np. piosenki harcerskie, i to nie do końca jest to co ja robię. Ja biorę gitarę do ręki i po prostu... pozwalam jej "gadać" "za mnie".

Sposoby wyrażania siebie

przez mark123 22 wrz 2013, 13:57
Chyba wyrażam siebie poprzez lenistwo i picie coli.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sposoby wyrażania siebie

przez Artemizja 15 lis 2013, 22:57
Chciałabym znów wrócić do tańca. To był jeden z najlepszych sposobów, który mnie rozładowywał.

Administrator

Sortuj wg