Sposoby wyrażania siebie

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Sposoby wyrażania siebie

przez pisanka 22 sty 2013, 13:14
:o piękne! pierwszy najlepszy moim zdaniem :)))) poproszę tomik jak go wydasz :))))) może ja wrócę też do pisania :105:

Sposoby wyrażania siebie

przez black swan 22 sty 2013, 14:11
Dzięki. ;) Tomik masz zaklepane. :mrgreen: Jak odkopałam te wiersze to przypomniałam sobie, jakie pisanie ich było oczyszczające i też zastanawiam się czy nie napisać czegoś nowego.
No risk - no fun, no pain - no gain.

Sposoby wyrażania siebie

przez pisanka 22 sty 2013, 20:58
ooo dzieki! :) mi pisanie zawsze pomagalo, mialam kilka grubych tomow ktore pisalam od 10r.z . wszystkie jednak spaliłam :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sposoby wyrażania siebie

przez black swan 23 sty 2013, 16:43
Szkoda, ja spaliłam swoje pamiętniki ze szkoły podst., teraz też żałuję..

Sposoby wyrażania siebie

przez pisanka 23 sty 2013, 21:04
teraz też żałuję :) pamiętniki też spaliłam. miałąm ogromne ilości tych zeszytów z tym wszystkim i z rysunkami i z wierszami, opowiadaniami. w sumie spory materiał badawczy dla terapeutów ;) zrobilam to rok temu jak "chciałam zacząć nowe życie" . szkoda ze wtedy sobie nie uswiadomilam ze przeszlosci nie zmienie :/

Sposoby wyrażania siebie

przez black swan 23 sty 2013, 21:49
w sumie spory materiał badawczy dla terapeutów

Dokładnie to samo teraz myślę. Wtedy (kilka lat temu) spaliłam to, bo chciałam się odciąć od przeszłości i udowodnić sobie, że już jest nieważna i mnie nie obchodzi.

Sposoby wyrażania siebie

przez pisanka 23 sty 2013, 22:48
taaaak dokładnie miałam to samo i "radzę sobie z tym na tyle, że nie muszę rozpamiętywać trzymając to wszystko w szufladzie. zaczynam nowe życie"! oczywiście zaczynanie nowego życia trwało 2-3 tygodnie, a potem "czemu ja to zrobiłam?" ech nie znoszę siebie za to "napalanie się i nie myślenie racjonalnie" :/

Sposoby wyrażania siebie

przez Artemizja 31 sty 2013, 21:19
zaczęłam znów pisać.Co prawda małymi krokami,bo nie mam zbytnio czasu,ale zaczełam:D
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sposoby wyrażania siebie

przez pisanka 01 lut 2013, 00:06
super :) trochę Ci zazdroszczę, bo ja nie dość, że nie mam teraz weny to czasu ;(

Sposoby wyrażania siebie

przez ekspert_abcZdrowie 01 lut 2013, 01:01
Ja, by wyrazić siebie, kiedyś pisałam wiersze. Teraz mam zbyt mało czasu, ale zeszyt z wierszami gdzieś leży głęboko zakopany na dnie szuflady :) Teraz chętniej śpiewam... I powiem nieskromnie, że wielu osobom nawet się podoba mój głos. :mrgreen:
Psycholog

Sposoby wyrażania siebie

przez pisanka 01 lut 2013, 11:19
oo super :))) ja kiedyś śpiewałam, ale od dawna już tego nie robię. zapisałam się na warsztaty teatralne i zaczynam 26 lutego ;) to będzie chyba najlepszy sposób wyrażania siebie, teatr + taniec (tańczę też dużo i czuję się wtedy naprawdę cudownie) :)

Sposoby wyrażania siebie

przez Artemizja 04 lut 2013, 21:19
pisanka, no troszkę coś sobie skrobię,ale powiem Ci,ze jak się przez bardzo długi czas nie pisało,to trzeba się wprawić...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sposoby wyrażania siebie

przez pisanka 05 lut 2013, 00:42
wiem, znam to :/ jak złapię wenę to potrafię kilka kartek ciągiem napisać i ciężko mi przerwać, a potem jak się przerwie to zacząć znowu jeszcze trudniej :/ a jak czegoś się dłuuugo nie robiło to już w ogóle. ja nie wiem jak wdrożę się znowu w zajęcia teatralne. grałam w teatrze przez 8 lat, potem zachorowałam na nerwicę i schowałam się w pokoju. teraz boję się powiedzieć ekspedientce w sklepie co ma mi podać, a tu zajęcia teatralne... no zobaczymy :)

Sposoby wyrażania siebie

przez ekspert_abcZdrowie 06 lut 2013, 00:24
pisanka, trzymam kciuki! Ech... warsztaty teatralne... zazdroszczę ;) Pewnie fajne doświadczenie. Kiedyś sama muszę sie na takie warsztaty zapisać :D
Psycholog

Sortuj wg