Nasze mocne strony

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Nasze mocne strony

przez carlosbueno 24 lis 2012, 01:23
L.E., to co Ty robisz na forum z takim zaletami ;)
moją największą zaletą jest że inni porównując się ze mną zawsze wypadną lepiej. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Nasze mocne strony

przez mark123 24 lis 2012, 02:02
carlosbueno napisał(a):moją największą zaletą jest że inni porównując się ze mną zawsze wypadną lepiej. :mrgreen:

W sumie to mam chyba bardzo podobną zaletę. Ci, co porównywaliby się ze mną pod względem zaradności życiowej, zawsze wypadli by lepiej.
Może nie jest to jakaś bezpośrednia zaleta, ale taka w pewnym sensie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze mocne strony

przez L.E. 24 lis 2012, 11:17
carlosbueno, miały być same zalety to są same zalety ;)
W zestawieniu z wadami już nie jest tak różowo.
Zresztą, ja jestem trochę innym typem niż większość tu na forum. Część osób z zaburzeniami zamyka się w sobie z lęku przed światem, inna część ma stałe parcie do przodu w obawie, że nie będzie dość dobra. I ja jestem w tej drugiej grupie ;)

A Ty jesteś wstrętna maruda!
Mogę wymyślić ileś dziedzin, w których w porównaniu z Tobą wypadam DUŻO gorzej. Choćby wiedza geograficzna, historyczna czy wiedza ogólna ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze mocne strony

przez carlosbueno 24 lis 2012, 11:27
L.E., a na co mi ta wiedza skoro wszystko można w google znaleźć, ja wolałbym mieć jakieś umiejętności ale nawet nie chce mi się ich zdobywać pomijając to że jestem antytalentem do większości rzeczy.

Nasze mocne strony

przez L.E. 24 lis 2012, 11:35
carlosbueno, jakoś Ci nie wierzę.
Marudzisz tutaj na każdy aspekt swojej osoby. Jak Cię poznałam byłam zdziwiona - normalny, przesympatyczny, atrakcyjny facet. I czego marudzi? :mrgreen:
Z tego, że masz wiedzę, wynika, że jesteś bystry (że dałeś radę ją zdobyć) i masz dobrą pamięć. I na pewno na tym się Twoje zalety nie kończą.
Praca na dachu jakiegoś wieżowca... No kurcze nie dość, że masz zdolność utrzymania równowagi to jeszcze jesteś (przynajmniej z mojej perspektywy) mega odważny :!:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Nasze mocne strony

przez Hans 24 lis 2012, 12:47
L.E., całkowicie się z Tobą zgadzam. Jeśli nie marudzi o swoich niedoskonałościach, tylko doradza innym np. o pracy za granicą albo da się wiągnąć w jakąś bardziej górnolotną dyskusję o sprawach dotykających filozofii bądź polityki, to wtedy wychodzi z niego prawdziwe ja, z którym tak usilnie walczy. Porównam się z Nim i napiszę, że w sprawach ingorancji, chamstwa, prostactwa i czepialstwa forumowego wypadam dużo lepiej. :twisted:
Feed your head
Feed your head

Nasze mocne strony

przez carlosbueno 24 lis 2012, 12:50
Praca na dachu jakiegoś wieżowca... No kurcze nie dość, że masz zdolność utrzymania równowagi to jeszcze jesteś (przynajmniej z mojej perspektywy) mega odważny
szczerze mówiąc to mam lęk wysokości ale jak kazali iść to poszedłem, wbrew pozorom jest tam bezpiecznie nie chodziłem po krawędziach przecież największy minus to to że wieje strasznie. Miałem myśli żeby stamtąd skoczyć na ziemię ale zabrakło mi odwagi. ;)

Nasze mocne strony

przez nidalee_javelin 25 lis 2012, 14:35
I bardzo dobrze, carlosbueno, i tak kiedyś wszyscy umrzemy, więc nie ma potrzeby tego przyspieszać. :roll:
Miałem w myślach wiele mocnych stron, ale gdy się zabrałem za pisanie, to nic mi nie przychodzi do głowy. ; D
Hey, don't control yourself, this's your life, you won it - said, you won it to LIVE IT UP.

Nasze mocne strony

przez głosnykrzyk 25 lis 2012, 15:40
L.E. napisał(a):Ciężko mi jest pisać o moich mocnych stronach. Może dlatego już ze 3 raz się zbieram do napisania postu w tym temacie.
Boję się, że popadnę ze skrajności w skrajność i z kompleksów przejdę na narcyzm.
Z drugiej jednak strony może mi to dobrze zrobić, więc zaryzykuję ;)
Moje mocne strony to:
- ekstrawertyzm
- łatwość nawiązywania kontaktów
- poczucie humoru
- dystans do siebie
- zdolność szybkiego kojarzenia faktów (połączona niestety z bardzo słabą pamięcią)
- pozytywne nastawienie do ludzi
- wiara w to, że świat mimo wszystko jest dobry i sprawiedliwy (no mniej więcej;) )
- całkiem niezłe IQ i rozwijająca się powoli inteligencja emocjonalna (pracuję nad tym)
- dobre podejście do dzieci i zwierząt
- zdolność spadania na 4 łapy w większości sytuacji
- zdrowy rozsądek (najczęściej)
- umiejętność składnego pisania i wypowiadania się
- łatwość publicznego wypowiadania się

I zaraz mi się humor poprawił :mrgreen:

Czytając Twój post zapomniałam o moich cechach więc sobie zacytuję:
-łatwość nawiązywania kontaktów
-zdolność szybkiego kojarzenia faktów
-zdrowy rozsądek
-umiejętność składnego pisania i wypowiadania się

Nie wiem czy to dobra cecha czy zła, ale mam coś takiego, że gdy kogoś poznaję, rozmawiamy, jesteśmy sobie bliżsi to czuję się za daną osobę odpowiedzialna.
Już wiele razy słyszałam, że będę wspaniałą matką, a o dzieciach pisałam we wcześniejszym poście.
Tak sobie czasami myślę, że dziecko mogłoby wiele zmienić w moim życiu... ale to jeszcze nie ten czas.

Nasze mocne strony

przez Artemizja 26 lis 2012, 17:55
nidalee_javelin, to może spróbuj raz jeszcze?Warto przeanalizować nie tylko swoje słabsze strony,ale również i te mocne,które mogą posłużyć w powrocie do zdrowia.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Nasze mocne strony

przez New-Tenuis 26 lis 2012, 18:06
uparcie dążę do wyznaczonego celu
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Nasze mocne strony

przez Artemizja 28 lis 2012, 02:53
New-Tenuis, to i w sobie odnajduję.I powiem Ci,że naprawdę bywa to przydatne :D

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Nasze mocne strony

przez Adam Smith 28 lis 2012, 03:03
Potrafię wypalić od 2 do 3 paczek papierosów w ciągu jednego dnia gdy jestem mocno zestresowany albo gdy się nudzę , a reszty nie pamiętam ;)
Adam Smith

Nasze mocne strony

przez Artemizja 02 gru 2012, 12:19
o pracy za granicą albo da się wiągnąć w jakąś bardziej górnolotną dyskusję o sprawach dotykających filozofii bądź polityki, to wtedy wychodzi z niego prawdziwe ja, z którym tak usilnie walczy.
Zgadzam się z tym w stu procentach :uklon:

Administrator

Sortuj wg