Nasze mocne strony

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Nasze mocne strony

przez Saraid 22 lis 2012, 13:51
Lilith napisał(a):Myślę,że każdy ma mocne strony tylko najczęściej po prostu ich nie docenia albo najzwyczajniej w świecie im zaprzecza.A szkoda,bo można to wykorzystać jako punkt zaczepienia...

Własnie niezbyt doceniam siebie ,a powinnam bo te mocne strony są moja siła .
Saraid

Nasze mocne strony

przez Pieprz 22 lis 2012, 18:09
Svafa, to na co czekasz, zacznij wypisywać swoje zalety.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Nasze mocne strony

przez Monar 22 lis 2012, 18:46
Mushroom, ja swoje wypisałam, omówiłam z terapeutą i nadal uważam, że nie mam mocnych stron, to nic nie daje
Monar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze mocne strony

przez Pieprz 22 lis 2012, 19:14
Monar napisał(a):Mushroom, ja swoje wypisałam, omówiłam z terapeutą i nadal uważam, że nie mam mocnych stron, to nic nie daje

Jest to ewidentny dowód na to że masz zaburzoną samoocenę, bo każdy ma jakieś mocne strony jest w czymś dobry.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Nasze mocne strony

przez Artemizja 23 lis 2012, 09:55
Dokładnie.Każdy ma jakąś mocną stronę.Problem pojawia się jednak z jej identyfikacją...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Nasze mocne strony

przez carlosbueno 23 lis 2012, 10:42
mnie to kiedyś pytali na rozmowie kwalifikacyjnej o mocne strony to podałem tylko jedną punktualność, bo innych nie mam. ;)
Największy Forumowy Maruda

Nasze mocne strony

przez wiejskifilozof 23 lis 2012, 11:39
Mi z psycholog Beatką wyszło , że moje mocne strony , to duża wiedza , o zwierzętach , książkach , astronomii .Nie ma zdolności manualnych, brak zdolności matematycznych .

Nasze mocne strony

przez Mariposa28 23 lis 2012, 13:32
Nana13 napisał(a):Ja to nawet w łóżku polezec nie moge, bo zaraz, ze leniwa, nierób itp. :lol:

Mam tak samo!! Żeby sobie udowodnić, że jestem fajna muszę cały czas coś robić. Bezczynność pogrąża mnie w niskiej samoocenie, głupie nie? :)Ale poznałam źródło takiego zachowania i próbuję to zmienić na terapii.

Poza tym robię najlepsze pierogi ruskie na świecie! :D
Zasadź więc własny ogród i przystrój swą duszę, zamiast czekać, aż ktoś przyniesie ci kwiaty. I przekonaj się, że naprawdę potrafisz wiele znieść... Że naprawdę jesteś silny, I że masz swoją wartość...

Nasze mocne strony

przez nieboszczyk 23 lis 2012, 14:03
jestem dobrym strzelcem i za pomocą kałasznikowa bez użycia celownika optycznego urwałem sznurowadło na którym wisiała puszka z odległości 20m.
mimo lęku wysokości latam awoinetką nad więzieniem,nad radiostacją,nad szpitalem miejskim
byłem 3000km od domu i kąpałem sie w atlantyku
robiłem zdjęcia z wysokości 13000m i nie dostałem zawału
załatwiłem sobie rezonans magnetyczny głowy w obcym województwie
kiedy coś mi się stanie potrafię załatwic sobie lekarza gdziekolwiek jestem
lubią mnie koty i psy
wróciłem do polski z obcego kraju bez pomocy tłumacza
robiłem zakupy w obcym języku
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nasze mocne strony

przez Siddhi 23 lis 2012, 14:16
Mam dużo mocnych stron, ale ich istnienie w ogóle nie wpływa na niezadowolenie i niechęć do siebie, które są spowodowane przez moje słabe strony i wady. Mocne strony nie bolą to też się człowiek tak na nich nie koncentruje, te drugie są jak kamień w bucie, nie można o nich zapomnieć, bo cały czas tam są.

-- 23 lis 2012, 14:17 --

lubią mnie koty i psy
Ooo, taką mam.
Siddhi

Nasze mocne strony

przez nieboszczyk 23 lis 2012, 14:36
kota czy psa?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Nasze mocne strony

przez Siddhi 23 lis 2012, 14:43
Obydwa typy mnie lubią. A ja wolę koty.
Siddhi

Nasze mocne strony

przez Keji 23 lis 2012, 15:03
Jestem odważna, potrafię robić naprawdę zakręcone rzeczy i często nie mam granic. Poza tym szczera, mówię otwarcie o sobie i swoich problemach, czasem nawet zbyt często i nieodpowiednim ludziom. Mam zakręcony charakter. Ulubione powiedzenie mojego ojca "Wszyscy mogą być normalni, tylko ty nie" :P Ponadto robię co chcę, nawet jeśli płacę za to wyrzutami sumienia/natręctwami/etc.
Keji

Nasze mocne strony

przez nieboszczyk 23 lis 2012, 15:05
Siddhi napisał(a): A ja wolę koty.

ja też wole koty bo nie gryzą i nie śmierdzą.potrafią nawet fajnie witać i żegnać.trochę są nudne bo potrafią tylko mruczeć.

Sortuj wg