Nasze mocne strony

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Nasze mocne strony

przez Artemizja 21 lis 2012, 21:01
Dużo piszemy o słabościach,swoich wadach,tym,co Nam nie wychodzi.Warto jednak spróbować spojrzeć również z drugiej strony.Co Nam wychodzi?Jakie są Nasze mocne strony,które możemy wykorzystać?
Ja zacznę...
Uważam,że moją mocną stroną jest umiejętność uczenia się.Dzięki temu mogę się rozwijać.Wiedzę,którą posiadam mogę też wykorzystać,żeby pomóc innym.I chcę to robić.To jest coś,co sprawia mi przyjemność,w czym zawsze czułam się silna.Owszem,pojawiają się momenty słabości,ale potrafię dostrzec to,że one nie trwają wiecznie.Umiejętność uczenia się mogę wykorzystać jako swoją mocną stronę.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Nasze mocne strony

przez mark123 21 lis 2012, 21:14
Ja chyba nie mam.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze mocne strony

przez Monar 21 lis 2012, 21:18
Mocne nerwy :lol: :lol: :lol:
A tak serio, to też chyba nie mam albo mało. Terapeuta próbował to ze mną przerabiać, dużo wyszło tych pozytywów, ale ja w to nie wierzę. ;)
Monar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nasze mocne strony

przez Artemizja 21 lis 2012, 21:30
mark123, Monar, każdy ma coś,w czym czuje się w miarę pewnie.Pewniej niż w innych rzeczach.Nawet,jeśli są to drobnostki,to jedna są i można je wykorzystać,żeby sobie pomóc...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Nasze mocne strony

przez Monar 21 lis 2012, 21:56
Pewnie to ja się czuję, jak leżę w łóżku. Nikomu nic złego nie robię i wszyscy są szczęśliwi. :mrgreen:
Monar

Nasze mocne strony

przez Artemizja 21 lis 2012, 21:59
Monar, a co najbardziej lubisz robić?Co Ci wychodzi?

Administrator

Nasze mocne strony

przez bigfish 21 lis 2012, 22:01
Moją mocną stroną jest prawa strona, chociaż lewa też jest mocna ;)

Nasze mocne strony

przez Nana13 21 lis 2012, 22:04
Monar napisał(a):Pewnie to ja się czuję, jak leżę w łóżku. Nikomu nic złego nie robię i wszyscy są szczęśliwi. :mrgreen:

Ja to nawet w łóżku polezec nie moge, bo zaraz, ze leniwa, nierób itp. :lol:

Nie mam chyba mocnych stron.
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Nasze mocne strony

przez jasaw 21 lis 2012, 22:06
Lilith, interesujący temat, który, być może, pomoże nam zajrzeć w siebie i docenić to, co z pewnością posiada każdy z nas, a odrzuca, nie chce w to uwierzyć...

W sobie odnajduję umiejętność radzenia sobie sytuacjach trudnych, szczególnie, gdy dotyczą moich bliskich...
I jeszcze jedno, od dziecka, mam dość silne poczucie sprawiedliwości...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Nasze mocne strony

przez Monar 21 lis 2012, 22:08
Lilith, lubię dużo, ale mi nie wychodzi.
Nawet ostatnio... W sobotę na zajęciach zostałam pochwalona, bo już za 2 razem ładnie hennę (z kakao ;p jeszcze prawdziwej nie) położyłam, a w niedzielę ojciec doprowadził mnie do takiego stanu, że szło mi masakrycznie. I jak tu czuć się w czymkolwiek dobrze, jak rodzice wszystko psują.
Monar

Nasze mocne strony

przez Pieprz 21 lis 2012, 22:12
na pewno poczucie humoru
jestem w miarę inteligentny
wysoki i niebrzydki :)
czasem jak się zawezmę to nie ma zmiłuj się
mam dobry refleks
jestem niezłym kierowcą
mam cholernego fuksa w życiu :)
<classified>
dobrze sobie radzę ze zwierzętami
w sytuacjach lekko stresujących sobie nie radzę ale jeśli coś jest naprawdę nieciekawe to zachowuję zimną krew, jakbym nie miał emocji kompletnie, aż mnie to dziwi
Ostatnio edytowano 21 lis 2012, 22:21 przez Pieprz, łącznie edytowano 1 raz
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Nasze mocne strony

przez mark123 21 lis 2012, 22:14
Lilith napisał(a):mark123, Monar, każdy ma coś,w czym czuje się w miarę pewnie.Pewniej niż w innych rzeczach.Nawet,jeśli są to drobnostki,to jedna są i można je wykorzystać,żeby sobie pomóc...

No może jest coś. Czuję się pewnie w siedzeniu i nic nie robieniu, ale to chyba nie jest mocna strona.

bigfish napisał(a):Moją mocną stroną jest prawa strona, chociaż lewa też jest mocna

U mnie nawet i z tym nie bardzo, bo w wyniku przestawienia w dzieciństwie zrobił się młyn w organizmie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Nasze mocne strony

przez Pieprz 21 lis 2012, 22:14
Lilith, interesujący temat, który, być może, pomoże nam zajrzeć w siebie i docenić to, co z pewnością posiada każdy z nas, a odrzuca, nie chce w to uwierzyć...

zgadzam się, dłuższą chwilę się musiałem zastanowić zanim wypisałem to co wypisałem. Jak się jeszcze zastanowię to na pewno inne rzeczy mi się przypomną.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Nasze mocne strony

przez Artemizja 22 lis 2012, 13:48
Myślę,że każdy ma mocne strony tylko najczęściej po prostu ich nie docenia albo najzwyczajniej w świecie im zaprzecza.A szkoda,bo można to wykorzystać jako punkt zaczepienia...

Administrator

Sortuj wg