Nerwica 14 lat LECZENIE.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Nerwica 14 lat LECZENIE.

przez qqqs 25 paź 2012, 22:07
Otóż mam nerwice, zaczeło się to tak ze widziałem obraz podwojony rano, byłem u okulisty, miałem uszkodzony nerw.wysłał mnie do neurologa. Będąc u neurologa badał mnie czyli stukał młoteczkiem i znowu nic. Dostałem skierowanie na tomografie głowy. Byłem i znowu nic, stwierdził on ze mam nerwice bo wkoncu jestem nerwowy chłopak, Biorę magnez. Miałem badanie krwi i moczu, Nic. :) Więc to raczej nerwica tak myśle i sobie wymyslam ze mam różne choroby. Gdyż auktualnie mam omdlałe ręce wppisałem na google, i wyskoczyło mi ze moge miec raka.... Mam wielka nadzieje ze to NERWICA

A to moje objawy:
-zaburzenie wzroku,
-kłucie serca i kołotanie
-dusznosc
-zmeczenie
-bóle głowy, pleców i kończyn
-czarne mysli
-gdy sie denerwuje musze isc do toalety.

Nerwica 14 lat LECZENIE.

przez Selma 31 paź 2012, 23:02
i oczekujesz czego na tym forum, odpowiedzi? Nikt ci nie postawi diagnozy tutaj.
Możesz iść do psychiatry jeśłi to nerwica to po lekach np ssri powinno być lepiej
Ja proponuje psychologa

Nerwica 14 lat LECZENIE.

przez Babilon 02 lis 2012, 09:00
Ale pisałes coś o uszkodzonym nerwie, nie wiem wzrokowym? Czy o jakim nerwie piszesz? No bo może jeśli te zaburzenia widzenia są rzeczywiście zwiazane z jakimś uszkodzeniem nerwa, to być moze twoje objawy nerwicowe są związane z tym ze boisz sie o ten wzrok, to normalne, kazdy by sie o to denerwował MOze tylko to jest powodem tej niby twojej nerwicy, której nawet nie wiadomo czy masz. A zaburzenia widzenia mogą też byc w związku z niewyspaniem nerwicą lub zażywaniem przeróznych leków. Nie napisałeś jasno czy sie w końcu udało u okulisty wyjasnić podłoze tych zaburzeńwzroku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg