Plan dnia - robicie?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plan dnia - robicie?

przez linka 01 sie 2012, 17:37
be_strong, ja miałam atak 24h na dobę..... ani chwili spokoju, lęk wolnopłynący bez wyraźnej przyczyny i wiem jak to jest, ja czułam się spokojnie ( w miarę) gdy wiedziałam co mnie czeka i co będę robić danego dnia - rozumiem to :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Plan dnia - robicie?

przez monk.2000 01 sie 2012, 17:41
Ja raczej jestem zwolennikiem robienia planów, trudno się na przykład nauczyć czegoś nowego jeśli nie rozłożymy w czasie powtórek. Staram się stosować to do różnych dziedzin. Niestety z różnym skutkiem, jeśli coś zaplanuję na kartce nie oznacza to, że bardziej będzie mi się chciało robić i nie przeleżę połowy dnia w łóżku.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Plan dnia - robicie?

przez wiejskifilozof 01 sie 2012, 18:27
Czasem, tak .Mam ,proste życie , ale jutro , zamierzam kupić Kropkę w Biedronce , i odwiedzę Ulę w kwiaciarni , Ula ma koło 40 .Mój plan jest prosty, ale nie było pisane ,że ma być plan skomplikowany .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plan dnia - robicie?

przez be_strong 01 sie 2012, 20:03
linka, piszesz w czasie przeszłym - jak sobie poradziłaś, jeśli to nie tajemnica?

detektywmonk, im prostszy tym lepiej ! :smile:
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Plan dnia - robicie?

przez linka 01 sie 2012, 23:37
be_strong, 3 lata brania leków + 2 lata terapii behawiorano poznawczej, masa pracy nad sobą, zmiana otoczenia. Od dłuższego czasu jest dobrze a od dwóch lat nie biorę leków.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Plan dnia - robicie?

przez wiejskifilozof 02 sie 2012, 12:56
Zaraz , sobie obejrzę Bez Śladu na TVN , im prosto , tym lepiej .

Sortuj wg