Miłość do siebie

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Czy kochasz siebie?

Tak- lubię siebie, akceptuję swoje niedoskonałości, cieszę się sobą, czuję wdzięczność za to kim jestem
12
50%

Nie- czuję do siebie nienawiść i pogardę, jestem beznadziejny, bezproduktywny i nic nie wart
12
50%

Liczba głosów : 24

Miłość do siebie

przez Saraid 04 sie 2012, 16:01
Alienated napisał(a):Svafa, może kobiety mają z natury wyższą samoocenę ;)

jasne..,żeś wymyslił.
Saraid

Miłość do siebie

przez Alienated 04 sie 2012, 16:03
Svafa, przecież to żart był tylko ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Miłość do siebie

przez bittersweet 04 sie 2012, 16:38
Heh, ankieta wydaje mi sie zbyt skrajna, taka czarno-biała. Brakuje opcji pośrednich.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Miłość do siebie

przez Alienated 04 sie 2012, 16:43
cudak, takie są niestety "uroki" wszelkiego rodzaju ankiet ;) Zawsze wydaje się brakować tej opcji pośredniej ;)

-- 04 sie 2012, 15:44 --

Czyżbym tylko ja zagłosował na tak??? :shock: :mrgreen:

Miłość do siebie

przez nomorewords43 04 sie 2012, 17:01
Alienated napisał(a):cudak, takie są niestety "uroki" wszelkiego rodzaju ankiet ;)
Zawsze wydaje się brakować tej opcji pośredniej ;)
Czyżbym tylko ja zagłosował na tak??? :shock: :mrgreen:

No więc właśnie brak opcji pośredniej powodował, że nie oddałem głosu tak długo,
ale pomyślałem, że skoro sam zaproponowałem ankietę... to są już 2 głosy na TAK.
nomorewords43

Miłość do siebie

przez Alienated 04 sie 2012, 18:32
nomorewords43, mogę poprosić o rozszyfrowanie Twojego forumowego nicka? ;)

Miłość do siebie

przez Saraid 04 sie 2012, 19:01
Alienated, Robicie off-top :D
Nie kocham siebie raczej skutecznie unicestwiam.
Saraid

Miłość do siebie

przez Alienated 04 sie 2012, 19:23
Svafa, wcale nie :!: ;)
Naprawdę interesuje mnie odpowiedź na zadane wcześniej pytanie :!: ;)

Miłość do siebie

przez nomorewords43 04 sie 2012, 20:06
Alienated napisał(a):nomorewords43, mogę poprosić o rozszyfrowanie Twojego forumowego nicka? ;)

poszło priwem.
Nie mam urojeń prześladowczych, ale google indeksuje informacje z TEGO forum bardzo wysoko.
Także trochę priwu nie zaszkodzi -pozdrawiam nomorewords43
nomorewords43

Miłość do siebie

przez Alienated 04 sie 2012, 20:09
nomorewords43, bo to najpopularniejsze forum tego typu w Polsce ;) Trudno się dziwić ;)
Zapytam jeszcze czy wiek był przykładem czysto hipotetycznym, czy też odzwierciedleniem stanu rzeczywistego (???) ;)

-- 04 sie 2012, 19:10 --

Patrzcie :!: Jest pół na pół :!:
Kto jeszcze głosował na Tak :?: ;)

Miłość do siebie

przez Saraid 04 sie 2012, 20:23
Alienated, Aleś Ty ciekawy :shock: ;) piszesz książkę?Ludzie forum? ;)
Saraid

Miłość do siebie

przez Alienated 04 sie 2012, 20:39
Svafa, tak ;) Wyciągam podstępnie informacje o wszystkich użytkownikach :P
Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile wiem już na Twój temat ;)
A tak serio, zastanawiałem się w jakim nomorewords43 jest obecnie wieku... W moim przypadku było bowiem tak, że przez całe praktycznie swoje życie zmagałem się z problemem zaniżonej samooceny, i dopiero jakiś rok temu zacząłem stopniowo uczyć się spoglądać na siebie i ludzi, których spotykam z zupełnie innej perspektywy... A tak się składa, że nie chodzę po tym świecie od dwóch tygodni ;)
Potrafię dostrzec wokół siebie tyle osób, z których każda jest ode mnie piękniejsza, silniejsza, bardziej zaradna, lepiej zarabiająca, posiadająca znacznie lepsze kwalifikacje etc... Gdzież przecież komuś takiemu jak ja równać się z tymi osobami... Nic tylko zaciągnąć sobie z miejsca sznur na szyję i w akcie kapitulacji odejść z tego świata...
A gówno tam :!: ;) Wciąż tutaj jestem i za pomocą środków, jakie mam akurat pod ręką (dodam, że mocno ograniczonych) usiłuję jakoś poskładać to swoje roztrzaskane życie do kupy... z takich drobnych zupełnie kawałków... Sztuka trudna, ale wysiłek weń włożony z czasem zaczyna przynosić coraz bardziej widoczne efekty... Wiele jeszcze przede mną, i wielu rzeczy powinienem się jeszcze nauczyć... Prawdopodobnie na wszystko i tak nie wystarczy czasu... Ale nie widzę już powodu, by skrywać się dalej przed światem z powodu swoich licznych niedociągnięć i niedoskonałości... ;)
Do tego trzeba po prostu dojrzeć... Zrozumieć siebie... Uwierzyć ;)

-- 04 sie 2012, 19:41 --

No gdzie ci pozostali??? ;)
Przyznawać się kto jeszcze wybrał pierwszą z dostępnych opcji :!: ;)

Miłość do siebie

przez Saraid 04 sie 2012, 20:48
Alienated, Rozumiem Cię doskonale,dobrze że usiłujesz to życie poskładać jakoś
ważne jest by się nie poddawać pomimo wszystko to wymaga odwagi i Ty ją widać masz. :brawo:
przecież nikt nie jest doskonały,nie ma co się porównywać z innymi zawsze znajdą się lepsi gorsi,dobrze że dojrzałes do walki o siebie i wierzysz trzymam kciuki by się udało jak najlepiej.
Saraid

Miłość do siebie

przez Alienated 04 sie 2012, 21:05
Svafa, dzięki wielkie ;) Będę w każdym razie dalej próbował... Ale wiadomo też jak to jest... W tej chwili doszedł mi jeszcze dodatkowo problem niestabilnego nastroju, z czym to w przeszłości już całkiem fajnie dawałem sobie radę... Chyba podstawową zasadą jest tutaj działanie... Nie powinno się wręcz dopuszczać do sytuacji, gdy zamykamy się gdzieś w czterech ścianach i rozbieramy na czynniki pierwsze wszelkie swoje życiowe niepowodzenia... Wiele ludzi tak niestety postępuje... Ja za siebie mogę powiedzieć tyle, że jeśli już gdzieś z tego domu się wyrwę, dalej samo idzie... Wygląda to niekiedy całkiem zabawnie, ale właśnie w tym cały urok :mrgreen: Tym bardziej to wtedy potrafi cieszyć ;) Potrzebny tylko odpowiedni powód... Bodziec do działania... Z którym to niestety nie zawsze jest tak łatwo ;)

Sortuj wg