Pomóżmy sobie nawzajem.Towarzysza/kę z Warszawy

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Pomóżmy sobie nawzajem.Towarzysza/kę z Warszawy

przez Persewula 10 lip 2012, 19:27
Witam. Jestem tu nowa choć od jakiegoś czasu czytam to forum.
Trochę o sobie i swoim problemie napisałam w "Witamy"
Tu postanowiłam zamieścić post bo chyba wiem co mi jest potrzebne, żeby zacząć zdrowieć-ludzie.
Bardzo dużo czytałam o tych wszystkich małych krokach do wolności, do zdrowienia, mimo jednak, że teorię mam to wprowadzenie tego w praktykę jest najtrudniejszym z czym zderzyłam się do tej pory. Nie zrobiłam tak naprawdę nic z tego o czym czytałam. Przyszedł mi więc do głowy taki pomysł, że jakbym znalazła kogoś,kto tak jak ja bardzo bardzo chce te wszystkie rzeczy robić a nie umie się zmotywować to może moglibyśmy sobie pomóc. Nie wiem może to płonna nadzieja, może to nawet niemożliwe żeby dwie zaburzone osoby sobie pomagały ale chciałabym spróbować. Jestem teraz na zwolnieniu, mam więc czas i coraz więcej chęci odkąd biorę leki i chcę jak najlepiej wykorzystać ten czas.
Jest może ktoś taki, mieszkający w Warszawie,kto chciałby spróbować tej wspólnej samopomocy?
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 10 lip 2012, 22:12 przez *Monika*, łącznie edytowano 3 razy
Powód: przeniesiono na prośbę użytkowniczki z działu poznajmy się do działu kroki do wolności, zmieniono tytuł wątku na prośbę użytkowniczki
"Jestem samolubna, niecirpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy,tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie,kiedy jestem najleprze" Marylin Monroe