Mały sukcesik.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Mały sukcesik.

przez kretka 25 wrz 2006, 10:40
Piszę, żeby się pochwalić i podnieść na duchu lękowców:-)
Za tydzień wyprowadzam się z domu, a od miesięcy nigdzie sama nie wychodziłam.
Od półtora tygodnia jestem na Asentrze i odważyłam się dziś oswoić z wychodzeniem. Lepiej późno niż wcale, nie?:-)
Zawzięłam się i: wyszłam do śmietnika, obeszłam blok sąsiedni, mój i jeszcze kawałek sobie podeszłam do trzeciego bloku na mojej ulicy. I jest to dla mnie naprawdę sukces i znak, że umiem się przemóc. Na początku było strasznie, ale jak już ruszyłam na dobre, było bosko:-)))
Kochani lękowcy. Wiem, jakie to trudne, ale WARTO SPRÓBOWAĆ wyjść choćby kawalątek, choćby pod blok. Jeśli się nie uda, trudno. Gorzej i tak być nie może;-p A jeśli się uda, od razu nabiera się nadziei na zdrowie, a wraz z tym- nowych sił.
Powodzenia wszystkim!!!
PS. We mnie wstąpiła naprawdę nowa nadzieja.

przez aniołek 25 wrz 2006, 10:50
bardzo sie ciesze Kretko z twojego wielkiego sukcesiku i mam nadzieje,że juz tylko bedzie z gorki!dzisiaj wyjscie do smietnika a jutro moze wyjscie do sklepu....życze ci tego z calego serca!trzymaj sie buzki
'LUDZIE LUDZIOM......'

przez gabi82 25 wrz 2006, 11:59
Kretko gratuluje! ja tez odniosłam dzis sukces. Własnie jestem w pracy i nie jest tak zle jak myslałam. Ludzie mnie miło przyjeli. Wszyscy wiedza ze mam nerwice i sa bardzo przyjaznie do mnie nastawieni. W szoku jestem ;) Trzymam kciuki za ciebie i obys jak najwiecej sukcesów odnosiła :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg