oj jak sie ciesze:)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

oj jak sie ciesze:)

przez jaaguska 22 wrz 2006, 23:00
Naprawde sie ciesze ze sie tu trafilam:) przypadek ale za to jaki szczesliwy :):):) Ja z moim chorobskiem mecze sie juz pare lat, w pewnej czesci ja pokonalam ... ale niestey czasami wraca i wtedy jest mi trudno:( teraz czuje sie dobrze i mysle ze w jakis sposob umie ja podejsc ale niestey nie zawsze... ale poki co sie az tak nie martwie:):):) jezeli ktos chce popisac czy opowiedziec o swojej duszy to chetnie wyslucham wiec piszcie jezeli chcecie:) pozdrawiam wszytskich:):):)

przez gabi82 22 wrz 2006, 23:03
Witam na forum. Widze ze jestesmy w tym samym wieku ;) Ja niestety tez sie mecze z tym choróbskiem.

przez Adaś2222 22 wrz 2006, 23:05
Ja rowniez witam, i tak patrze na Twoj post i widze w Tobie radosc :) widze ze dobrze radzisz sobie z nerwica i to mnie cieszy! :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez K22 23 wrz 2006, 00:17
ja tez tu trafiłam przez przypadek i bardzo sie z tego powodu ciesze :D zawsze mozna poprosic kogos podobnego do nas o rade, buziaki
K22

przez Eva 23 wrz 2006, 08:37
Witaj Jaaguska dobrze trafiłaś ... ;) razem nie jest tak zle ,może być tylko lepiej ;)
Eva

przez jaaguska 23 wrz 2006, 10:25
Naprawde jestem szczesliwa, ze w jakims stopni znalazlam na nia sposob, choc nie ukrywam ze czasami i tak bierze nademna gore:( Kiedys bylo naprawde zle myslalamm ,ze to nigdy sie nie skonczy, a teraz jest juz lepiej... dlatego wierze ze kazdemu sie uda i trzymam kciuki:):):)

Sortuj wg