Podziękowania!!!!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Podziękowania!!!!!

przez Kasikk 21 wrz 2006, 18:03
Kochani!!!!

Chciałabym Wam bardzo serdecznie podziekowac przede wszystkim za to ze jestescie. Muszę przyznac ze jakis miesiac temu wpadlam na to forum i czytałam wszystko z bardzo wielkim zainteresowaniem przede wszystkim dlatego ze myslalam iz jestem sama z tymi wszystkimi moimi problemami nerwicowymi ale okazuje sie ze jest mnostwo ludzi o podobnych albo wrecz takich samych dolegliwosciach jak ja. Zawsze jak nastepuje u mnie atak albo jakies gorsze samopoc`zucie wchodze wlasnie tutaj i zaczynam czytac jak jedni drugich pocieszaja to wrecz niesamowite. Ja zawsze po takiej wizycie na tym forum czuje sie znacznie lepiej. :D Dodam iz za jakies poł roczku zostane mama i tez mam w zwiazku z tym duze obawy i leki ktore jeszcze bardziej pogarszaja moje objawy i nasilaja ataki leku i nerwicy ale mysle ze bedzie ok. Caly czas bede sledzic to forum i mysle ze mi sie ulozy wszystko

pozdrawiam Kasia

przez Eva 21 wrz 2006, 18:25
Kasiu bardzo Ci mocno tego życzę żeby wszystko było ok ;) i żeby dzidzia wynagrodziła Ci wszystkie te złe chwile :smile: i Witaj wśród ludzi którzy rozumieją co czujesz ... ;)
Eva

przez peace-b 22 wrz 2006, 02:02
Ja jestem tu dopiero od tygodnia a jak widać po liczbie moich postów bardzo się zadomowiłam :) Wpadam kilka razy dziennie aby sprawdzić co słychać, komentuję na bierząco nowe tematy. Jejku nawet nie miałam jeszcze czasu sięgnąć to wielu starych które też z pewnością są warte uwagi :) Mnie czytanie o problemach innych również pomaga bo wiem już że nie jestem sama z tym wszystkim.

Pozdrawiam.
Beznamiętny trans, mechaniczny
Tępych zmysłów zgrzyt, genetyczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kasikk 23 wrz 2006, 12:08
aaaaaaa ratujcie znów jest źle!!!!! jezu kiedy to sie skonczy??

przez Dąbrówka 24 wrz 2006, 23:44
Kasikk, jesteś w ciąży, więc powinnaś skoncentrować się na maluszku. Staraj się dużo czytać (broń Boże medycznych nowinek!) i relaksować metodami, które lubisz najbardziej. Jeżeli dalej będziesz się skupiać na sobie i swoich dolegliwościach to utkwisz w błędnym kole. Przecież będąc w ciąży robisz co m-c wyniki krwi i moczu - wnioskuję że wszystko jest OK, więc tylko się cieszyć, że maluszek rośnie sobie zdrowo twoim brzuszku. Pamiętaj przede wszystkim o nim, bo wiesz na pewno, że każde twoje negatywne odczucie odbija się też i na nim. Co dokładnie się dzieje? Może rozmowa ci pomoże - o lekach oczywiście zapomnij!

Sortuj wg