Autoportret

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Autoportret

przez L.E. 21 paź 2012, 21:14
Podbijam temat ;)

Jestem kobietą, lat 25, w związku i z psem ;)
Jestem osobą o dziwnej psychice i gustach, mam w sobie pełno przeciwieństw:
- moje ulubione kolory to czarny i różowy
- słucham heavy metalu, jem mega ostre potrawy, uwielbiam horrory, a jednocześnie jestem słabą, niewinną, małą słodką kobietką :D
- uwielbiam prowadzić zajęcia, robić prezentację, występować na konferencjach, a jednocześnie panicznie się tego boję
- uwielbiam zdrowe jedzenie, a jednocześnie uwielbiam chipsy i fast foody
- jestem leniwa i mogłabym spędzać całe dnie oglądając seriale, a jednocześnie mam cechy pracoholika - jestem chora jak nie robię miliona rzeczy na raz
Poza tym myślę, że mam niezłe poczucie humoru, staram się być wyrozumiała i tolerancyjna dla wszelkich zjawisk (chociaż jest kilka rzeczy, których nie mogę zdzierżyć kompletnie). Jestem mocno dziecinna, ale dzięki terapii dojrzałam i uważam, że możliwe jest zachowanie wielu cech dziecka i jednocześnie być osobą dorosłą ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Autoportret

przez Anna Maria 09 lis 2013, 18:04
Laima napisał(a):Jestem człowiekiem, kobietą,lipnowianką.uczennicą szkoły florystycznej,córką,siostrą,matką chrzestną,ciocią.
Jestem członkiem stowarzyszenia empatia,członkiem grupy literackiej i dyskusyjnego klubu książki
Jestem poetką,blogerką,tarocistką,psychotronikiem,wegetarianką,psiarą.
Jestem kobieta o niebieskich oczach,ciemnych,krótkich włosach,średniej wagi,ale tłustym brzuchu,pupie,udach,nogach,średniego wzrostu
Jestem schizofreniczką,ed,DDA,PTSD,DDD.
Jestem marzycielką,prawdomówna,towarzyska,głupia,refleksyjna,zazdrośnica,niesumienna,bezwartościowa,o niskim poczuciu humoru,niskiej pewności siebie,nie jestem obraźliwa,nie jestem pamiętliwa,bywam kłótliwa,jestem ciekawa świata i ludzi,bywam miła,sympatyczna,bywam podła,nieugięta,jestem uparta,bywam empatyczna,bywam egoistyczna,jestem egocentryczna,jestem "w gorącej wodzie kąpana",bywam kobietą "bez serca'' ,bywam ciepła,wrażliwa,bywam troskliwa,jestem opiekuńcza,nie jestem materialistką,jestem rozrzutna,jestem niekonsekwentna,leniwa,mało pogodna,depresyjna,zalękniona.
Jestem nie wierząca,ale bliski jest mi buddyzm.
Jestem przeciw każe śmierci.

Na razie tyle.

To napisałam o sobie. Jestem bardzo ciekawa co myślicie o mnie? Nie obraże się za nic w końcu sama się proszę. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Anna Maria

Autoportret

przez mark123 09 lis 2013, 21:00
Jestem:

- leniwy
- tchórzliwy
- beznadziejny
- bezwartościowy
- słaby
- lękliwy
- dziwny
- spokojny
- nerwowy
- niesamodzielny
- niezaradny
- posłuszny
- chudy
- powolny
- sztywny
- patologicznie wrażliwy na stres
- nieempatyczny
- agnostykiem
- czasem perfekcjonistą
- wstydliwy
- pomyłką
- nieufny
- odludkiem
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Autoportret

przez Anna Maria 10 lis 2013, 14:08
Odkąd pamięta jej pasją było pisanie, tworzenie, literatura.. Przygoda zaczęła się od tworzenia tekstów piosenek, następnie przerodziła się w pisanie wierszy. Początkowo pisała tylko do szuflady. 2010 roku prace ujrzały światło dzienne bowiem od tego roku należy do grupy literackiej. Wykształcenie ma również artystyczne. Z zawodu jest florystką. Poza sztuką jej pasją są psy. Lubi również muzykę i dobre, smaczne wegańskie jedzenie. Jest administratorem treści na weganizm.spróbujesz na Facebooku w formie wolontariatu.

Notka o mnie na portal internetowy.
Anna Maria

Autoportret

przez *Ai* 17 lis 2013, 19:49
Jestem życiem. - Powiedziała, zapalając papierosa.
*Ai*

Autoportret

przez Po prostu maciek 17 lis 2013, 19:56
Jestem, hm.... w większości przypadków po prostu znudzony.
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Autoportret

przez Anna Maria 28 lis 2013, 23:45
Silna baba ze mnie ale i samotna bo jestem taka Zosia samosia i odrzucam każde wsparcie. :roll:
Anna Maria

Autoportret

przez eNtropy 28 gru 2013, 07:53
Tykająca bomba.

Siema
Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić wszystkich sympatyków hibernacji na całym świecie

Autoportret

przez Monar 28 gru 2013, 20:01
Jestem sobą.

Autoportret

przez Anetixi 01 sty 2014, 19:08
Jestem 19-nasto letnią rencistką,z gimnazjalnym "wykształceniem".
Szybko się zniechęcam i łatwo nakręcam.
Przejmuję się rzeczami,które nie mają znaczenia.
Jestem uzależniona od dekstrometorfanu.
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

Autoportret

przez Etna 04 sty 2014, 15:20
Jestem kobietą, która przeżyła 24 wiosny i zastanawia się jak dużo to jest i czy wcale.
Jestem chora, chociaż idealnie przychodzi mi udawanie zdrowej. W związku z tym jestem - sprawiam wrażenie - osoby silnej, odważnej, idącej śmiało przez życie. Podczas gdy jestem - jestem - niepewna siebie, zlękniona, z dnia na dzień coraz bardziej.
Jestem silnie zraniona i walczę z tym co dzień, choć uparcie twierdzę, że nie walczę już z niczym.
Jestem samotna, chociaż w koło mnie jest pełno ludzi.
Jestem cierpliwa i wyrozumiała, ale do czasu.
Jestem zaborcza - tak słyszałam, chociaż nie wiem na ile sama z siebie bym się z tym stwierdzeniem zgodziła.
Jestem osobą nienawidzącą agresji i przemocy, a jednocześnie uwielbiającą sporty walki.
Jestem osobą, która kocha ludzi, najbardziej tych, o których nic nie wie.
Jestem osobą, która swoje chore myśli zdecydowanie woli wyrzucać mi z głowy nieoczywiście, pod kołderką metafor i niejasności. Daje mi to jakieś poczucie bezpieczeństwa.
Jestem osobą, która nosi na pysku maskę.
Czasami bywam po prostu debilem.

Autoportret

przez warrior11 04 sty 2014, 16:02
AlfaArietis,ciekawie siebie opisałaś,
pokazujesz,że nie zawsze nosisz maskę,
a i pod tą maską jesteś fajną kobietą;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Sortuj wg