Najszczęśliwsze wspomnienia

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez scarlett33 09 kwi 2014, 14:06
całe zj...ebane życie
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

przez bei 09 kwi 2014, 16:24
Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W sumie dała mi trochę nadziei, że może być lepiej, skoro dałam rady pomimo swojej bakteriofobii.
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II
bei

przez olgra 09 kwi 2014, 18:44
Najszczęśliwsze były dla mnie chwile związane z wypadami jako nastolatka z paczką w środku nocy do kilka kilometrów oddalonego zalewu. Wspólne ogniska i granie na gitarze, leżenie na trawie i patrzenie na gwiazdy. Kąpanie się w zalewie w środku nocy. To jak chłopaki znikali w ciemnym lesie i zostawiali nas same a potem wyskakiwali z nienacka strasząc nas niemiłosiernie.
Jedne wakacje, nie planowane, po prostu w ciągu tygodnia zebraliśmy jakieś 15 osób i pojechaliśmy nad morze na 5 dni. Piliśmy tanie wina, i największym problemem było skołowanie kiełbasy i ziemniaków.

Albo pierwszy rok studiów. 4 ładne dziewczyny ze wsi wybrały się do dużego miasta, i trafiłyśmy na osiedle samych drechów. 1 nocy zamknęłyśmy się na 10 spustów, ze strachu przed okolicą, a suma sumarum oswoiłyśmy wroga, stawiając pod blokiem flaszkę, ze wszystkimi byłyśmy na Ty, i nikt nas nie mógł ruszyć na osiedlu, mogłyśmy chodzić z podniesioną głową:) No i oczywiście, ta beztroskość, imprezy w akademiku, i klubach.

Szczęście kiedy zdałam prawo jazdy za pierwszym razem, choć myślałam, że nigdy w życiu nie zdam. W tym samym dniu wyjechałam na studia:)

I dzień w którym urodził się mój siostrzeniec, tak na niego długo czekałam..

-- 09 kwi 2014, 18:09 --

Jeszcze dodam, że wtedy pamiętam miałam taką prawdziwą wiarę w to, że wszyscy ludzie z natury są dobrzy... Że Bóg, Matka Boża nade mną gdzieś czuwa, i tak na prawdę mnie chroni gdzieś przed złem. No i mimo wszystko miałam dobrą wizję mojej przyszłości
OlGrA

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pies wojny 20 sie 2014, 23:45
Pierwszy w życiu SPAW! :D ;D ;D
Polecam wszystkim, szczególnie cierpiącym na niską samoocenę, szczególnie mężczyznom.

Ta moc! Kiedy pojawia się łuk między elektrodą a spawanymi powierzchniami! Monumentalna chwila :great: Wielkie stalowe konstrukcje nabierają kształtów, tworząc podstawy pod nowy lepszy świat ;)

Obrazek
Całą bezkształtną masę kruszców drogocennych,
Które zaległy piersi mej głąb nieodgadłą,
Jak wulkan z swych otchłani wyrzucam bezdennych
I ciskam ją na twarde, stalowe kowadło.
Grzmotem młota w nią walę w radosnej otusze,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,

przez Makabra 21 sie 2014, 16:23
Wakacje, gdy byłam dzieckiem. Miałam swoją paczkę przyjaciół, codziennie bawiliśmy się razem, czułam się akceptowana i normalna.
Makabra

przez 520m.n.p.m. 21 sie 2014, 17:38
zabawa w Janosika, była polana, las i myśliwska ambona :)
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

Sortuj wg