Najszczęśliwsze wspomnienia

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez wiejskifilozof 23 lut 2014, 09:58
Zabawy w wojnę,byłem z Gestapo.To były chwile.

przez Laura. 23 lut 2014, 22:46
Wyjazdy z ojcem w gory jak bylam mala :)
~~~~~~~~~~~~~~~
Abilify-7,5mg
+ Hydroxyzinum

przez monk.2000 23 lut 2014, 23:38
Praktycznie całe dzieciństwo. Miałem różne pasje, paczkę kolegów, dobre oceny w szkole. Właściwie każdego dnia wracam do tamtych chwil. Daje mi to nadzieję, że życie nie zawsze musi być takie jak teraz. Mam czarno na białym, że życie to nie tylko ból. Wierzę, że kiedyś dane mi będzie żyć tak jak wtedy.

Z takich migawek to pamiętam moją "przyjaźń" z komputerem. Jako jedynak byłem trochę materialistą i komputer dawał mi poczucie tożsamości. Przychodzili do mnie koledzy, wspólnie odkrywaliśmy wirtualne światy. Chodziłem po swoim mieście i wymieniałem się płytami. Kto miał najlepsze gry ten był na topie.

Oczywiście poza komputerem istniały inne rzeczy. Wciąż się dziwie jak to możliwe, że moje życie było tak bogate we wrażenia. Teraz prowadzę spokojne życie, dążę do przewidywalności. Jestem jak ktoś kto był królem, a został niewolnikiem bez praw i tylko wspomina chwile wolności, przyjaźni.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Karola87 23 lut 2014, 23:58
wakacje u Babci... na samo wspomnienie maluje mi się uśmiech na twarzy. Gdyby tak dało się cofnąć w czasie... chociaż na jeden dzień.

przez Inga_beta 04 mar 2014, 11:43
Moje najszczęśliwsze wspomnienie z dzieciństwa, to takie gdy mój ojciec bawił sie z moją siostrą a ja mogłam sie bawić obok nich, czyli prawie razem z nimi. Tak się zdarzyło tylko raz.

przez vifi 04 mar 2014, 15:53
Nie pamiętam :why:

przez Maggda92 04 mar 2014, 18:56
Każde wakacje zanim choroba rozkręciła się na dobre są dla mnie fajnym wspomnieniem. Spędzanie czasu z rówieśnikami, wariowanie, radość no wszystko i każda pierdoła potrafiła cieszyć.
Poznanie pierwszej miłości, pierwsze pocałunki, randki
Jak jeszcze cała rodzina była w komplecie, mama tata i ja- ja jako mała dziewczynka najcudowniejsze chwile
Szkoda, że chociaż na chwilę nie mogę do tego wszystkiego wrócić
Maggda92

przez Dusiorek 05 mar 2014, 14:51
Tak nawiązując do Ukrainy... ;P

Moim najlepszym wspomnieniem jest pobyt na Krymie. Jak leżę sobie w dmuchanym kółku, na Morzu Czarnym, zamykam oczy. Słoneczko praży, ale się go nie czuje...
Albo jak nas zawieźli na bananach w głąb morza na dmuchaną platformę do zabawy... No dobra meduzy psują trochę to wspomnienie, ale generalnie bomba.
No abo jak odkryliśmy z moim chłopakiem 2litrowe wódki w cenie naszej 500ml i schlaliśmy się całą turystyczną grupą bawiąc się w jakieś kolonijne gry :P

Ach, aż mi się fajnie zrobiło... :105:
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

przez koszykova 05 mar 2014, 16:49
vifi, najgorsze jest to, że też nie pamiętam. Pamiętam jedynie chwile, które nie były złe, o. Jednak kiedy wracam do tego myślami to nie ma uśmiechu, refleksji, nic. Dupaa.

... [kolonijne] ...

kolonie były o tyle spoko, że był spokój i totalna wy*ebka. Szcześliwe wspomnienia to nie są, ale przynajmniej można było odżyć, trochę.
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez vifi 05 mar 2014, 23:23
Coś mi się przypomniało. Chwila kiedy mama "przyniosła" ze szpitala moją najmłodszą siostrę. Miałem wtedy 8 lat. To na pewno jedno z moich najlepszych wspomnień. Wtedy świetnie dogadywałem się z małymi dziećmi.

przez bei 15 mar 2014, 00:47
Jak dziadek nie chciał mi dać kosić trawy kosą. Byłam mała i bał się że sobie coś zrobię. No i niby mieliśmy spróbować tak że razem będziemy trzymać- nie wyszło wbiłam kosę w ziemię :smile:. Mina dziadzia była świetna, ogólnie wspominam go supr, mam takie zdjęcie gdzie go mocno przytulam, ma taki czerwony nos (miał odmrożony), a na tym zdjęciu może wydawać się jakby to od tego ściskania.

Wakacje u dziadków ogólnie chyba miło wspominam, moje dzieciństwo w domu momentami też nie najgorzej.
A coś bardziej na czasie- piesza pielgrzymka do Częstochowy 2 lata temu.
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II
bei

przez EverySantial 01 kwi 2014, 22:35
Wspólne wymsknięcie się z domu około godziny pierwszej w ciepłe dni. Niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest stary, opuszczony dworek.
Pomimo swojego wieku jest w świetnym stanie, sklepienie godne zaufania, łatwy dostęp do dachu. Razem z przyjaciółką usiedliśmy z butelką wina którą podwędziła swojemu ojcu, długo wtedy przegadaliśmy, warunki świetne a chwila którą już chyba się nie powtarza.
Miałem wtedy 15 lat, wspaniałe czasy, wspaniała chwila :)

Szkoda, że wyprowadziła się do Poznania i nie utrzymujemy już kontaktów. Długa historia, godna opowiedzenia.
EverySantial

przez Raffuss 09 kwi 2014, 13:51
Wszystkie chwile poza domem w okresie dzieciństwa były fajne. Z dala od koszmaru..
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

przez nieboszczyk 09 kwi 2014, 13:56
samotne loty do UK
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg