Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Monar 25 maja 2014, 00:36
Diety i ćwiczeń dziś już 9 dzień! :) wczoraj nie ćwiczyłam (5minut to nie ćwiczenie :/), zatem dziś muszę porządnie się spocić :D ale dopiero jak wrócę do akademika. Ogólnie spada mi motywacja, bo waga stoi :P

przez blah! 25 maja 2014, 07:34
Tez na silce dzis do upadlego trzeba cwiczyc, zeby po powrocie pojsc grzecznie spac.
Monar, a masz jakis konkretny program?
blah!

przez 000ewa 25 maja 2014, 09:30
Moja obecna waga to 53.5 przy wzroście 164, 80% odżywiania to warzywa i owoce. Za leniwa jestem na ćwiczenia wysiłkowe jeżeli już to ćwiczenia rozciągające typu joga :) Sezon truskawkowy się zaczyna więc wcinam truskawki jak szalona :) mięso od czasu do czasu no i oczywiście rybka. Jak za bardzo brzuszek zaczyna odstawać to serwuje sobie brzuszki od 50 -100 dziennie i jakoś to się trzyma kupy. Najważniejsze jest chyba to żeby się akceptować takim jakim się jest Wszystkim tego życzę pozdrawiam :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Raffuss 25 maja 2014, 10:35
Monar napisał(a):Diety i ćwiczeń dziś już 9 dzień! :) wczoraj nie ćwiczyłam (5minut to nie ćwiczenie :/), zatem dziś muszę porządnie się spocić :D ale dopiero jak wrócę do akademika. Ogólnie spada mi motywacja, bo waga stoi :P

Przez pierwszy miesiac moze nawet isc w gore.. Po kilku dniach nie spodziewaj do żadnych efektów.
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

przez blah! 25 maja 2014, 10:56
Raffuss napisał(a):Przez pierwszy miesiac moze nawet isc w gore.. Po kilku dniach nie spodziewaj do żadnych efektów.

No właśnie, bo organizm nie przyzwyczajony do intensywnego spalania tkanki tłuszczowej, najpierw będzie spalał to co zwykle, czyli te dobre wartości bo jest to tego przyzwyczajony. Dopiero po pewnym czasie szuka energii spalając tkankę tłuszczową.
blah!

przez Monar 26 maja 2014, 00:49
blah! napisał(a):
Raffuss napisał(a):Przez pierwszy miesiac moze nawet isc w gore.. Po kilku dniach nie spodziewaj do żadnych efektów.

No właśnie, bo organizm nie przyzwyczajony do intensywnego spalania tkanki tłuszczowej, najpierw będzie spalał to co zwykle, czyli te dobre wartości bo jest to tego przyzwyczajony. Dopiero po pewnym czasie szuka energii spalając tkankę tłuszczową.

Ćwiczę Chodakowską.
Ojej, aż miesiąc muszę czekać na rezultaty? No trudno, muszę być cierpliwa, ale powoli zaczynam się demobilizować... Ale nie odpuszczę, nawet jeśli mam robić te ćwiczenia od niechcenia, to będę ćwiczyć i będę się starać, by efekty szybko nadeszły :p Jak nie wagowo, to po prostu - zobaczę po figurze, czy coś się zmienia. Wydaje mi się, że zeszło mi minimalnie z brzucha :)

przez libertynka 16 cze 2014, 15:26
schudłam 15kg, jeszcze 5. pod koniec jest masakra. dietę mam bez zarzutu, do tego ćwiczenia i siłownia, ale mam takie dni, że się totalnie opierdalam. ogólnie zrobiłam jakąś połowę tego, co zakładałam.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Arhol 16 cze 2014, 15:32
libertynka, i tak brawo D:
Ja w marcu zrzuciłem 13,potem jakoś się to zawiesiło (leniwa dupa),tak wrócić nie mogę D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez libertynka 16 cze 2014, 15:37
eeetam, brawo będzie jak schudnę 20, czyli tyle co przytyłam przez tarczycę. ale prawda jest taka, że bez ćwiczeń, bez siłowni, bez bieżni bym nie schudła nawet połowy tego. sama dieta to może jest dobra dla totalnych spaślaków, którzy nie mogą się ruszać przez sadło. ale jak już BMI jest w normie to niestety tylko ćwiczenia. trzeba tyrać :)
vel veganka

przez damaged0 16 cze 2014, 16:33
Tylko prosze, pilnowac sie zeby sie nie nabawic ed
Szczesliwie wyleczona z bulimii dzieki fluoksetynie:)
Depresja wciaz.

przez libertynka 16 cze 2014, 17:53
jedynym moim ed jest weganizm :)
vel veganka

przez Czasoprzestrzeń 16 cze 2014, 18:18
133 kg -> 86 kg i nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa ;)

przez libertynka 16 cze 2014, 18:49
Czasoprzestrzeń, wooow, szacun :)
vel veganka

przez CzarnaInez_Wawa 23 cze 2014, 18:52
Hejka dołączam jak najbardziej, dzisiaj pierwszy dzień diety (nie pierwszy w moim życiu :D ) dycha do pognania.. ;)

Sortuj wg