Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez siostrawiatru 12 maja 2013, 22:01
carlosbueno napisał(a):ja jem wszystko co niezdrowe; słodkie, tłuste, sztuczne, przetworzone a zdrowego jedzenia niewiele, w sumie nie zależy mi na życiu a wielkich problemów z wagą nie mam to mi to zwisa.

Nic dodać nic ująć. U mnie to samo.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez zmienny 12 maja 2013, 22:03
siostrawiatru, no trochę jestem :mrgreen: ale te produkty co wymieniłem to nie jest na jeden raz. :)

monmaria, no to tak z piątaka by się przydało złapać, najlepiej obżerać się na noc, tą metodą można 2/3kg tygodniowo nabierać. :smile:

-- 12 maja 2013, 21:04 --

Niedługo pewnie i ja tu do Was przyjdę, póki co beztrosko sobie tyję ;) Że też człowiek musi cały czas mieć nad sobą kontrolę, chwilowo nie trenuję i straciłam kontrolę nad jedzeniem, a więc pozwalam sobie na słodycze i podjadanie po 18. I to nie tylko.

a co trenujesz?
zmienny

przez Arhol 12 maja 2013, 22:04
znudzona-ona, Jak myślę z przewagą białka...więc w czym problem,wszystko prawidłowe.
i podjadanie po 18

To akurat niema znaczenia,ostatni posiłek powinno się jeść max 3 godz przed snem ;)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez siostrawiatru 12 maja 2013, 22:07
zmienny napisał(a): monmaria, no to tak z piątaka by się przydało złapać, najlepiej obżerać się na noc, tą metodą można 2/3kg tygodniowo nabierać. :smile:

:shock: Nawet mi nie mów. Właśnie się obżeram.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez znudzona-ona 12 maja 2013, 22:08
Kestrel, właśnie w czym problem? podejrzewam, że po pierwsze w braku ruchu, po drugie w moim wieku i tym, że metabolizm mi pełza. No i pewnie w tym, że wystarczy że odpuszczę sobie na tydzień (co u mnie oznacza, że zjem drożdżówkę w ciągu dnia a do kolacji zjem chleb, którego nie jadam) i już mam kg do przodu. Jedyne co mnie ratuje to wreszcie ruszyć tłusty tyłek i coś się zacząć ruszać
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez zmienny 12 maja 2013, 22:09
siostrawiatru, spokojnie, teraz to nie jest na noc, ja jadłem tak:

7, 10, 13, 16, 19, 21, 24, 3

czyli 8 posiłków dziennie i dopiero wtedy szło 3kg na tydzień ;)
zmienny

przez Lux24 12 maja 2013, 22:11
zmienny, w sumie trenuję to słowo, które kojarzy się z poważnym sportem, ja jak jest pogoda to lubię długie wycieczki rowerowe, nordic walking lub bieganie. Tak solidnie, nie po pół godziny. Jak pada lub mi się nie chce to orbitrek w domu. Do tego racjonalne odżywianie i nie ma problemu, gorzej jak się rozleniwię.
Staram się tego cholernie pilnować, bo jak mam coś nie tak z wagą, moja samoocena leci w dół na łeb na szyję.

przez carlosbueno 12 maja 2013, 22:12
ja preferuje rzadkie posiłki ale w dużej ilości jedzenie poza śniadaniem, za to dużo wieczorami no i słodycze między posiłkami aż dziw że 150 kg nie waże mam chyba dobra przemiane materii.
Największy Forumowy Maruda

przez siostrawiatru 12 maja 2013, 22:14
zmienny napisał(a):siostrawiatru, spokojnie, teraz to nie jest na noc, ja jadłem tak:

7, 10, 13, 16, 19, 21, 24, 3

czyli 8 posiłków dziennie i dopiero wtedy szło 3kg na tydzień ;)

Tyle, że to jakieś gówno mrożone do mikrofalówki z milionem kalorii :?
Ale komu by się chciało gotować tylko dla siebie. Totalny bezsens.

przez Lux24 12 maja 2013, 22:15
znudzona-ona, metabolizm zwalnia z wiekiem, ale nie aż tak dużo. Są sposoby na przyspieszenie go, przykładowo to jedzenie 5 posiłków dziennie, o którym każdy pewnie słyszał.

Ale ruch jest oczywiście niezbędny on tak samo przyspiesza spalanie, bo kilogram tkanki tłuszczowej spala 4 kcal dziennie, a kilogram tkanki mięśniowej – 15. Warto nabierać mięśni ;)
Ostatnio edytowano 12 maja 2013, 22:19 przez Lux24, łącznie edytowano 1 raz

przez siostrawiatru 12 maja 2013, 22:16
carlosbueno napisał(a):ja preferuje rzadkie posiłki ale w dużej ilości jedzenie poza śniadaniem, za to dużo wieczorami no i słodycze między posiłkami aż dziw że 150 kg nie waże mam chyba dobra przemiane materii.

Co to są rzadkie posiłki?

przez Pieprz 12 maja 2013, 22:19
miałem dzisiaj wieczorem lekkiego dołka i miałem ochotę się najeść słodyczy żeby sobie poprawić humor ale udało mi się powstrzymać (z pomocą Candy)
ale minus taki że nastrój mi się nie poprawił
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez zmienny 12 maja 2013, 22:21
Lux24, no ja też od wyglądu mocno uzależniam samoocenę, a to głupie bo przecież w przyszłości i tak będę wyglądał nieestetycznie. :-|

tutaj jest dobre ćwiczenie, dla leniwych, zabiera w sumie 10minut, najpierw rozgrzewka itp. bo to zawsze wiadomo, a poźniej kilka seryjek tego:

http://www.youtube.com/watch?v=Gu9_c6GRMWQ

3 razy w tygodniu i już. 8)
zmienny

przez carlosbueno 12 maja 2013, 22:23
siostrawiatru, 3 razy dziennie i podjadanie słodyczy, chipsów między nimi.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg