Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez bretta 11 lut 2013, 23:11
pisanka, noo to pisz co i jak ;D Podobają mi się przepisy na south beach <3.
Jakby Ci kiedyś brakowało inspiracji to na tym blogu http://dietetyczniesiostro.blogspot.com/ są wspaniałe przepisy a każdy ma tag do jakiej diety pasuje i (w przypadku south beach) do której fazy :). A no i od poniedziałku Chodakowska, mam nadzieję że tym razem serio dam rade.
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez pisanka 11 lut 2013, 23:26
ja też planowałam zacząć Chodakowską, ale to może od przyszłego tygodnia. Pierwsze 2-3 dni na south beach są dosyć męczące ze względu na spory spadek cukru, więc zanim organizm się nie przystosuję wolę nie szaleć. Ale od piątku zaczyna mi się nowy karnet na siłownie, więc jak szczęśliwie zaliczę egzaminy w weekend to ruszam z treningami na siłowni i oczywiście z Zumbą :)
najbardziej w south beach bałam się śniadań. bo od 1,5 roku na śniadania jadam wyłącznie mleko 1,5 % z musli własnej roboty, a tutaj jednak ani mleka ani musli przez 2 tygodnie nie można, ale zaparłam się i zrobiłam dzisiaj omlet z warzywami i było pycha i nawet moja maniakalna psychika nie ucierpiała na tym, że nie zjadłam tego co zawsze :) poza tym dieta jest dla mnie bardzo dobra, bo ze względu na moją nietolerancję na cukier nie powinnam praktycznie wcale spożywać węglowodanów i powinnam jeść zgodnie z IG, czyli w ogóle cud miód i jestem szczęśliwa, bo przynajmniej dieta mnie mobilizuje do stosowania się do zaleceń lekarza :D na obiad zjadłam rybę i brokuła, a na kolację chudy twaróg z rzodkiewką, dwa plasterki szynki z indyka i pomidory :) póki co wszystko pycha ;) a Ty też już zaczęłaś?:)

przez bretta 12 lut 2013, 01:37
pisanka, nie, na razie wolne jeszcze i w ogole, rozpisze sobie na spokojnie jadlospis, w weekend zrobie zakupy i od poniedzialku zaczynam. Tez wlasnie mam nie jesc cukru (gronkowiec wstrętny ciągle mi wychodzi) więc też poniekąd zdrowotnie bym ją chciała stosować. mam nadzieję że nie polegnę znowu ;)....
a o zumbie marze! ale się wstydzę iść :(... :hide:
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pisanka 12 lut 2013, 09:21
jak to wstyd iść? :O zumba to świetna terapia! powinnaś spróbować :) a z gronkowcem rozumiem, też to przerabiałam (i paciorkowce i helicobacter :hide: ) po pierwszym dniu schudłam 0,5 kg :D (oczywiście z przymrużeniem oka na razie ;)) ale docelowo planuję zrzucić 6 kg.

przez bretta 12 lut 2013, 21:32
pisanka, wstyd w głowie. że ludzie będą patrzeć, że inni będą szczupli, piękni i w dobrej kondycji a ja taki flak i będą myśleć o mnie nie wiadomo co...

przez pisanka 12 lut 2013, 22:04
bretta znam to :( teraz mam taką fazę, bo od stycznia jak pracuję w domu to mało z niego wychodzę, miałam kryzys zaczęłam jeść słodycze i przytyłam przez miesiąc kilka kg. i teraz też mi wstyd pokazać się innym póki znowu nie schudnę :( ale nie schudnę tak naprawdę dopóki nie wyjdę z domu :/ póki co drugi dzień south beach minął ok, ale odczuwam straszny brak sił i formy. chociaż to pewnie od stresu a nie diety :/ ale może jednak spróbujemy wyjść z domu? ;)

przez L.E. 12 lut 2013, 23:10
bretta, z mojego doświadczenia z zumbą wynika, że połowa ludzi tam się rusza niezdarnie i nie do rytmu :D
Ja mam kompletnie skopaną koordynację ręka-oko, a moja koordynacja ręka-noga to pełnym głosem woła o pomstę do nieba, a ćwiczę i nie idzie mi jakoś tragicznie.
Czasem się człowiek nawet wyłączy i nie myśli o tym, czy coś źle robi, tylko się dobrze bawi ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez pisanka 12 lut 2013, 23:26
Dokładnie :D ja się też dołuję, ale jak widzę zumbo-zespół to od razu mi lepiej, że nie jestem sama 'ułomna' :D połowa jest grubsza ode mnie, druga połowa kompletnie nie może załapać rytmu i kroków, ale każdy się świetnie bawi :))))

przez Michuj 14 lut 2013, 19:08
3 tyg. żywienia racjonalnego. Czuję wyraźnie że żołądek się skurczył i żeby się najeść, wystarczy znacznie mniej niż wcześniej. Nie ma tego ''ssania'' i metalicznego posmaku w ustach. Waga będzie coś 107. Małymi krokami do przodu...
Loża szyderców

przez pisanka 14 lut 2013, 21:46
gratulacje :) ja 4 dzień na sb i też zaczełam się szybciej najdać i nie chodzę już głodna :)

przez Pieprz 14 lut 2013, 23:34
bretta, z mojego doświadczenia z zumbą wynika, że połowa ludzi tam się rusza niezdarnie i nie do rytmu

L.E., a na to chodzą tylko babki?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez pisanka 15 lut 2013, 11:28
nie, faceci też, chociaż niestety bardzo mało

przez bretta 18 lut 2013, 00:27
pisanka, ja od jutra zaczynam sb... rozpisalam sobie jedzenie na trzy dni najbliższe, potem będę dalej wymyślać. Na razie lekka ekscytacja. Mam nadzieję że nie polegnę od razu, jak to zwykle bywa. no i od wtorku/srody chce też chodakowska zacząć, mam nadzieję że dam radę i wytrwam w tym przynajmniej jakiś czas...
A o Zumbie pomyślę od kwietnia, muszę czegoś poszukać w okolicy i się przekonać...

przez pisanka 18 lut 2013, 08:55
super :) to powodzenia :) ja dzisiaj jestem równo w połowie I etapu sb i jest ok :) schudłam na razie 2 kg. Od dzisiaj wracam na zumbę i siłownię więc planuję trochę ten wynik jeszcze poprawić ;) daj znać jak pierwsze menu ;)

Sortuj wg