Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez comatom 30 sty 2013, 20:46
Kaszpirowski napisał(a):Znajomy trafił podobne złoże...Średniowieczny Śląsk - od 1300 do 1700 roku... :)

Ps. kupuj wykrywkę i mykamy na zachodnią Ukrainę kopać... :D Tam się można dorobić...sporo kasy. ;)

Znajomy Igor z Ukrainy codziennie wystawia jakieś średniowieczne sreberka na All. Dzień w dzień wpada mu na konto jakieś 500 - 700 zł. ;)

Warto kopać, oj warto...

super ..tez kiedys myslalem by dolazic z wykrywaczem...ale z moim pechem pewnie ...zaraz jakas mine bym wykopalem...a potem wielkie boommmm
i koniec z nerwica-a tak musze sie jeszcze pomeczyc...pozazdroscilem

-- 30 sty 2013, 20:46 --

comatom napisał(a):
Kaszpirowski napisał(a):Znajomy trafił podobne złoże...Średniowieczny Śląsk - od 1300 do 1700 roku... :)

Ps. kupuj wykrywkę i mykamy na zachodnią Ukrainę kopać... :D Tam się można dorobić...sporo kasy. ;)

Znajomy Igor z Ukrainy codziennie wystawia jakieś średniowieczne sreberka na All. Dzień w dzień wpada mu na konto jakieś 500 - 700 zł. ;)

Warto kopać, oj warto...

super ..tez kiedys myslalem by dolazic z wykrywaczem...ale z moim pechem pewnie ...zaraz jakas mine bym wykopalem...a potem wielkie boommmm
i koniec z nerwica-a tak musze sie jeszcze pomeczyc...pozazdroscilem

połazic @@wiscie
comatom

przez Artemizja 30 sty 2013, 20:47
Proponuję,żeby założyć osobny wątek,bo schodzicie z tematu.Kilka postów jeszcze ok,ale robi się zbyt duży off-top.Proszę zatem go zakończyć lub założyć nowy wątek.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Siding Spring 30 sty 2013, 21:07
okej Lith przepraszam za offtopowanie . Obiecuje ze to sie nigdy wiecej nie powtorzy.

Kaszpirowski no kiedys mozna pomyslec nad wspolnym poszukiwaniem skarbow wartych miliony :P. Narazie musze uporac sie ze swoja nerwica i innymi problemami. Ale do tematu wroce i to mysle niebawem.. 8) 8)

No i warto zalozyc nowy watek wlasnie zwiazany z ta tematyka.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SweetLady 30 sty 2013, 21:09
No i gratuluję popychania do nieprawości :great:
Zabytki archeologiczne wykopane z ziemi są własnością Skarbu Państwa. Osoby, które je znajdą, są zobowiązane powiadomić o tym konserwatora zabytków, w przeciwnym razie mogą odpowiadać za przywłaszczenie mienia i grozi im do trzech lat wiezienia

przez pisanka 30 sty 2013, 21:14
lubudubu napisał(a):Moze kup wykrywacz ?:) I wyszukaj jakis dobre miejscowki(nie wiem skad jestes) ..moze trafisz na monetke warta kilka baniek hehe

jestem z Warszawy, tutaj nic raczej nie znajdę, wszystko kradną ;D poza tym nie mam cierpliwości i pewnie rozwaliłabym to urządzenie szybciej niż cokolwiek bym z nim zrobiła :D ale próbowałam się przebranżowić i porobić coś na budowie, żeby być cały czas w ruchu, ale podobno się do tego nie nadaję ;((( pozostaje siedzieć w reklamie i marketingu -_- tylko tutaj nie ma nic do noszenia i trzeba ciągle siedzieć ;(((

przez Kaszpirowski 30 sty 2013, 21:16
Masz jakieś dowody, że kopię.?

NIE.

Składanie fałszywych oskarżeń też jest karalne, więc siedź cicho.
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

przez SweetLady 30 sty 2013, 21:19
A kto od kilku stron się chwali? :lol:

przez Artemizja 30 sty 2013, 21:21
Jeśli natychmiast nie zakończycie off-topa i nie założycie sobie osobnego wątku,to posty nie na temat będą lądowały w koszu.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Siding Spring 30 sty 2013, 21:24
Zabytki archeologiczne wykopane z ziemi są własnością Skarbu Państwa. Osoby, które je znajdą, są zobowiązane powiadomić o tym konserwatora zabytków, w przeciwnym razie mogą odpowiadać za przywłaszczenie mienia i grozi im do trzech lat wiezienia

Daj se spokoj sweetlady. Oczywiscie bede kopal i oddawal wszystko naszemu kochanemu Państwu. Oczywiscie mam nadzieje ze widzisz w tym wszystkim irioniczny akcent. Juz bardziej bym sie martwil trafieniem wlasnie na urwilapka;)

koniec offtopa

przez Anna Maria 30 sty 2013, 22:25
Moja cud dieta zwana pracą :D : śniadanie zero-zaspałam,obiad barszcz wegetariański bez tłuszczu z makaronem,drożdżówka,przekąska-kawałek surowej cebuli,kolacja- jabłko.
Anna Maria

przez Michuj 31 sty 2013, 15:07
waga 110. No nic, zaczynamy ponownie od punktu wyjścia.
Ostatnio edytowano 31 sty 2013, 21:04 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
Loża szyderców

przez fozzie 31 sty 2013, 15:12
Michuj, miałem już 109 przy 187 wzrostu. Nagle straciłem apetyt i przez 2 miesiące zjechałem na 99. Teraz leczę się na nerwicę i depresję. Apetyt już mi wrócił, ważę 100 i nie wiem co lepsze: nadwaga czy depresja.

przez pisanka 31 sty 2013, 20:34
nadwaga chyba ma też wpływ na depresję, chociaż nie jestem też pewna, bo nadwagi nie mam i nigdy nie miałam, ale wiem, że jak dojdzie mi kilka kg to od razu gorzej się czuję.. chociaż pewnie to i tak moje zaburzenia :P

a co do walki z kg to dzisiaj byłam na treningu, potem zumba i nordic walking :) a wczoraj zaczełam A6W znowu ^^

przez amelia83 31 sty 2013, 21:01
pisanka, bardzio aktywna jesteś :smile:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg