Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez pisanka 16 sty 2013, 22:13
a mi znowu dzisiaj nie wyszło :( nie wiem skąd u mnie ten brak motywacji, wydaje mi się, że zajadam stresy i, że odpuszczam sobie. muszę usystematyzować sobie tryb dnia i wtedy może łatwiej będzie wytrwać. Minus, że pracuję teraz w domu i jedzenie mam pod ręką :/ w biurze miałam tylko to co wzięłam ze sobą z domu. ech :(

przez słonko1 17 sty 2013, 00:03
A ja od lipca zrzuciłam 18 kg :)
słonko1

przez Candy14 17 sty 2013, 00:06
słonko1, sporo :uklon: Jak Ci sie to udalo?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez słonko1 17 sty 2013, 00:14
Na początku przesadziłam,bo wcinałam prawie tylko owoce i warzywa,od czasu do czasu mięso drobiowe,no i dostałam skierowanie do hematologa, czyli przesadziłam,potem zaczełam delikatne sniadanko,obiad,no i po 18 nie jem,tylko jak czuje głód to jakiś owoc zjem,postanowilam sobie że do powrotu męża(pracuje na kontrakcie za granica) zrzucę z78 na 60,udało się :) a no i brzuszki co dzień robie

-- 16 sty 2013, 23:17 --

Nie ma rzeczy niemożliwych tylko trzeba bardzo chcieć :),no jeszcze żeby na zawsze z nerwicą się porzegnać :(
słonko1

przez Candy14 17 sty 2013, 00:18
słonko1, rany.. myslalam, ze mialas jakas zbilansowana diete a nie glodzenie sie. To nie dla mnie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez słonko1 17 sty 2013, 00:23
teraz się nie głodzę,nie jem po 18,a do 18 nieraz nawet i słodkiego hapne i jest ok,przesadziłam na początku :)

-- 16 sty 2013, 23:28 --

Candy14 ja bardzo lubie słodycze,więc myslałam że nie wytrzymam ale jest ok,jestem zadowolona bo teraz wyglądam jak człowiek,mogę się ubrać w to co chce :)
słonko1

przez pisanka 17 sty 2013, 00:41
wow brzmi fajnie! gratulacje :)
a też macie tak, że słodycze albo jecie, albo nie? w sensie chodzi mi o to, że ja nie potrafię ograniczyć słodkiego, np. jeść raz na jakiś czas, czy raz w tygodniu, czy raz na dwa tygodnie, jak jem to jem codziennie w dużych ilościach, a jak nie jem to nie jem w ogóle. totalnie ze skrajności w skrajność. tak mnie to denerwuje, bo mam czasami ochotę zjeść coś słodkiego, ale właśnie tak troszkę raz na jakiś czas, a ja jak zjem to już jem po całości :p

przez słonko1 17 sty 2013, 00:57
A ja tam słodkie rzeczy non stop mogę wcinać,najgorzej jest kiedy muszę ciasto upiec,a nie mogę go zjeść:) no tak bardzo zalerzało mi żeby schudnąć,pamiętam powrót męża po 6 miesięcznej rozłące,jaki był zdziwiony,a i fajie kiedy spotykasz znajomych i każdy ech ach jaka zmiana,super wole jednak jeść owoce zamiast słodyczy:)
słonko1

przez pisanka 17 sty 2013, 01:00
o to też bardzo lubię :) jak długo się z kimś nie widzisz, a ktoś chwali i mówi, że dobrze wyglądasz, schudłaś itd :) idę jutro na trening i mam nadzieję, że trener mi zaplanuje coś fajnego co pozwoli mi do ślubu chociaż te 5-6 kg zrzucić :P

przez słonko1 17 sty 2013, 01:08
jeżeli ćwiczysz regularnie napewno zrzucisz,ja czytałam aktorka Natalia Zielińska dużo cwiczy,a nie ogranicza jedzenia bo lubi zjeśc i zobacz jak szczuplutka jest
słonko1

przez Pieprz 17 sty 2013, 01:11
a też macie tak, że słodycze albo jecie, albo nie? w sensie chodzi mi o to, że ja nie potrafię ograniczyć słodkiego, np. jeść raz na jakiś czas, czy raz w tygodniu, czy raz na dwa tygodnie, jak jem to jem codziennie w dużych ilościach, a jak nie jem to nie jem w ogóle. totalnie ze skrajności w skrajność. tak mnie to denerwuje, bo mam czasami ochotę zjeść coś słodkiego, ale właśnie tak troszkę raz na jakiś czas, a ja jak zjem to już jem po całości :p

trochę tak. Traktuję siebie jak alkoholika na odwyku jeśli chodzi o słodycze. Tzn. wiem że jak zacznę to nie przestanę, więc nie zaczynam i zawsze jak mam ochotę to sobie to powtarzam. Pozwalam sobie raz na kilka dni na jakiegoś cukierka itp.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez pisanka 17 sty 2013, 01:12
ćwiczę dużo i regularnie, ale jak jem węglowodany to wyglądam jak wytrenowana gruba masa :( a ja chcę ładną rzeźbę

przez słonko1 17 sty 2013, 01:23
Oj napewno przesadzasz pisaneczko :)
słonko1

przez Candy14 17 sty 2013, 01:43
słonko1, ja tez lubie slodycze :) a w moim wieku przemiana materii szwankuje juz i wkurza mnie to, ze malo jem , wydalam 3 razy dziennie a jednak oponka potrafi sie zrobic jak tylko sobie za bardzo pozwole :roll: Pewnie dlatego, ze malo sie ruszam. Powinnam cwiczyc

Sortuj wg