Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez L.E. 14 sty 2013, 19:32
sleepwalker, z pierwiastkami jest tak jak mówisz. Nadmiar szkodzi, a biorąc chrom w tabletkach dostarczasz sobie nadmiaru.
A te 58 kalorii jest na porcję. Czyli pół paczki.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez sleepwalker 14 sty 2013, 19:43
To bardzo niewiele kcal jak na posiłek, a syci? Starczyłoby na obiad czy kolację?

A chromu się nie czepiam, bo do każdego składnika odżywczego można się przyczepić tak naprawdę :P Ale nie ma nic złego w tym, że tworzy się taką suplementację, bo widzę po ludziach i ich dietach, że często to jest zaniedbywane. Znam masę osób które albo jedzą tłuste schabowe i ziemniaki z sosem, ale też takich którzy są na diecie ale jedzą praktycznie tylko pieczywo chrupkie i odtłuszczone jogurty. Skrajne grupy, ale każdej z nich jakaś suplementacja by nie zaszkodziła, a raczej pomogła.
Saying all I know is I gotta get away from me.

przez L.E. 14 sty 2013, 21:33
sleepwalker, ano mało. Dopchałam się chlebem owsianym swojego wyrobu, który ma więcej błonnika niż czegokolwiek innego :D
Kusi mnie trochę, żeby przejść przez jakiś czas na dietę bardzo niskokaloryczną +/- 800 kcal. W takiej diecie to by mogło robić za posiłek. Ale musiałoby być trochę cieplej. Plus musiałyby być wakacje, żebym myśleć nie musiała :D

A co do tego chromu to ogólna suplementacja diety pewnie by też uzupełniła dietę o chrom, ale branie go samego mnie nie przekonuje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pisanka 14 sty 2013, 21:46
a ja dzisiaj zjadłam kilka ciasteczek, ale przeszłam z 10 km wcześniej z kijkami, więc dałam sobie przyzwolenie :D ale od czwartku biorę się za siebie już konkretnie, bo mam trening personalny na siłowni i ruszam z A6W i solidnymi treningami :D

przez Absinthe 14 sty 2013, 22:19
*Wiola*, O no widzisz,dobrze wiedzieć.Chociaż,Ty to masz taką figurkę,że Ci chromu nie potrzeba:)
L.E., czytałam,ale jestem też ciekawa opinii ludzi których znam chodź trochę i którzy to brali ;) .Tak btw z tego co się orientuje to te suplementy witamin czyli magnezy do rozpuszczania w wodzie i tak dalej nie wchłaniają się w stu procentach,czyli ryzyko hiperwitaminozy raczej małe.Jeszcze bardziej niż chrom interesuje mnie coś co przyspiesza metabolizm i to skutecznie.Nie dośc że mało jem i to takie jałowe większości bo pokarmowy niedomaga,to w połączeniu z prochami od psychiatry i hormonami tyje jak cholera-.-
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez L.E. 14 sty 2013, 22:23
Absinthe, L-karnityna?
To też nie jest zbyt zdrowe, ale działa (pod warunkiem, że się ćwiczy). Tanio można kupić takie cuda w sklepach z odżywkami, bo te z drogerii mają ładne opakowania, a w składzie tej L-karnityny tyle co nic.

przez *Wiola* 14 sty 2013, 22:25
Absinthe, Ale mam fioła na punkcie słodyczy, nieraz nie mogę się za cholerę opanować :evil: Staram się przegryzać suszone owce, ziarna błonnik , orzechy w zamian , czasem pomaga, a czasem nadrabiam i potrafię wpierniczyć 200gramową czekoladę na jeden raz :evil:
Moderator

przez nieboszczyk 14 sty 2013, 22:27
próbowaliście kiedyś preparatów Trimline lub kilo-zym?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Absinthe 14 sty 2013, 22:54
L.E., widzisz o to mi lotto:D.A brałaś to może?czy tylko tak coś kiedyś słyszałaś?
*Wiola*, o pierunie,to nie fajnie.Też tak kiedyś miałam-zajadałam tak stres.Teraz tak nie potrafię bo bym wymiotowała przez najbliższe 3 dni,ale co z tego jak i tak nadrabiam tabletami-.-
Ostatnio edytowano 14 sty 2013, 23:07 przez Absinthe, łącznie edytowano 1 raz
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez L.E. 14 sty 2013, 22:57
Absinthe, brałam i działa. Tylko jak mówię - trzeba ćwiczyć. Bez ćwiczeń efektów nie ma.

przez Absinthe 14 sty 2013, 23:11
L.E., no wiadomo,nie liczę na cudowny środek przy którym nic nie trzeba robić nie tylko dlatego że taki nie istnieje;).Ale własnie to mnie interesowało,dzięki za info
before you can really
live.

przez Arhol 14 sty 2013, 23:18
Ktoś wie jak zerwać kontrakt z fast-foodami i słodkim gazowanym piciem... :hide: ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez pisanka 15 sty 2013, 00:51
nie wiem jak, ale mi się udało. od 2 lat nie pije nic poza wodą niegazowaną, herbatą zieloną, roiboosem, pu-erh i czerwoną i nie jadam na mieście, dodatkowo ograniczyłam węglowodany i jem tylko te, które nie zawierają białej mąki. ale nie mam pojęcia jak to zrobiłam :/ chyba lęki mi "pomogły", bo jak miałam napady lęku i gwałtowne skoki ciśnienia, to robili mi badania i wyszło mi, że mam nietolerancje na cukier, bo gdy miałam atak to cukier też skakał gwałtownie razem z ciśnieniem :D więc bałam się to jeść, bo zawsze jak coś takiego jadłam to dostawałam ataku ^^

przez Kiya 15 sty 2013, 17:43
09.01 57,2 -> 15.01 56,3

W ogóle przez ten czas się nie odchudzałam, wręcz przeciwnie. :shock: Kocham prozac!

Absinthe, odpuść sobie wszelkie suplementy diety. Działają tylko doraźnie, a w momencie, w którym przestaniesz je brać, Twój organizm sam sobie nie poradzi (wiem to nie tylko z mądrych artykułów, ale też z własnego doświadczenia). Polecam Ci rzeczy bardziej naturalne. Siemie lniane, otręby, kasza jaglana... Jest tego więcej, poczytaj w necie.

Saiga, niestety, to są jedne z tych przyjaźni, które trzeba zerwać jak plaster - szybko i boleśnie. :( Próby zmniejszania ilości zwykle kończą się marnie. Ewentualnie jak masz choć odrobinę silnej woli, to możesz sobie postanowić, że np. spożywasz takie rzeczy tylko w piątki (albo w co drugi piątek, albo raz w miesiącu - zależy z jakiej dawki schodzisz ;) )
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Sortuj wg