Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Candy14 26 lis 2012, 19:32
L.E.,
Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez L.E. 26 lis 2012, 19:34
Candy14, :mrgreen:
Boski ten obrazek. Bardzo motywujący :D

Na prawdę muszę się ostro wziąć za siebie, bo zbliżam się już do wagi sprzed rozpoczęcia odchudzania :(
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Greg271 26 lis 2012, 21:10
A ja mam takie pytanie i liczę na poradę. Jako, że niedawno znowu zacząłem brać tabletki (abilify), po raz kolejny czuję, że tyję. I stąd pytanie, czy znacie jakąś skuteczną dietę, która pomogłaby zrzucić chociaż z 8 kg, pomimo brania leków. Już nie mogę na siebie i swój brzuch patrzeć. :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 26 lis 2012, 21:43
L.E., przy okazji siebie motywuje :D Plecy juz nie bola wiec wracam do cwiczen
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez sleepwalker 27 lis 2012, 13:31
L.E. napisał(a):Potrzebuję na prawdę konkretnego kopa w dupę :(
Ja też.
Saying all I know is I gotta get away from me.

przez niewypowiedziana 27 lis 2012, 22:51
Greg271, mnie osobiście samo słowo dieta kojarzy się z mękami, głodzeniem, efektem jojo i rozregulowanym metabolizmem. Jeśli naprawdę chcesz schudnąć będąc na "diecie" to udaj się do do dobrego specjalisty czyli dietetyka. By schudnąć osiem kilo wystarczy zmienić nawyki żywieniowe, jeść częściej, mniej a zdrowiej i oczywiście dołączyć jakąś aktywność fizyczną.
Mam pytanie do osób ćwiczących, czy możliwe jest, że codzienne ćwiczenia znacznie obniżyły mi ciśnienie? Przy nerwicy zawsze miałam wysoki puls, kołatania serca, ciśnienie w normie albo lekko podwyższone. Od jakichś dwóch tygodni ciągle jestem senna, śpię popołudniu, piję 3 kawy dziennie, bo normalnie zasypiam na stojąco. Z sercem nie mam już żadnych akcji, bije swoim spokojnym rytmem. Jutro zmierzę ciśnienie. Chyba, że naprawdę ta listopadowa aura tak źle na mnie wpływa?
L.E., Candy14, sleepwalker, mam nadzieję, że się w końcu zmobilizowałyście, bo w końcu w kupie siła ;)
Bywa, iż sobą zdumiewam siebie.

przez L.E. 27 lis 2012, 23:48
Pokonałam wieczorne żądze pokarmowe i zew lodówki. Jestem z siebie dumna :D
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez Candy14 28 lis 2012, 00:22
niewypowiedziana, ja dzis tylko 100 brzuszkow partiami po 10 reszte wdroze powoli. Nie znosze miec przerw bo trace wszystko to co zyskalam cwiczeniami..przede wszystkim kondycje i brak zakwasow.

L.E., :brawo: Ja wlasnie pije kubusia i mam przygotowane jablka na nagly nocny glod :D

przez niewypowiedziana 28 lis 2012, 00:36
Candy14, w pełni Cię rozumiem, ale przerwa w Twoich ćwiczeniach była zdarzeniem losowym, więc nie masz na to wpływu. Dobrze, że zaczęłaś, małymi kroczkami wrócisz do formy. Ja zakwasów już raczej nie miewam, tylko czasem po prostu "czuję" mięśnie. Co do kondycji to np. w brzuszkach widzę dużą poprawę , ale jeśli chodzi o trening cardio (jego pierwszą część-pajacyki i te wyskoki) to dalej nie daję rady, niby jest lepiej, ale łydki bolą niesamowicie.Poza tym ja mam do zrzucenia o wiele więcej kilogramów niż Ty, choć z drugiej strony szybciej chudną osoby z większym balastem. L.E., również jestem z Ciebie dumna, dla mnie na szczęście lodówka po 21 już nie istnieje. Coś jest w tych treningach Tonego, że naprawdę wzmacniają moją silną wolę.
Bywa, iż sobą zdumiewam siebie.

przez Kiya 28 lis 2012, 01:16
Muszę przestać obżerać się na noc :?
Już nie tylko ze względu na ryzyko przytycia. Pierwszy raz w życiu mam tak, że po nocnym wpierda...iu budzę się z ociężałym brzuszkiem. Zawsze miałam wręcz odwrotnie, im więcej zjadłam, tym bardziej głodna się budziłam. :bezradny: To dla mnie nowość.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez slow motion 28 lis 2012, 07:51
niewypowiedziana, ćwiczenia, aktywność fizyczna podnosi nam ciśnienie, więc to na pewno nie od tego masz je obniżone..
ja w ogóle zakwasów nie miałam, ale w trakcie ćwiczeń odczuwam wszystkie mięśnie.
planuję jeszcze dołączyć do Chodakowskiej 10 min Mel B na brzuch. zobaczymy jak wyjdzie :))

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Mihau 28 lis 2012, 19:19
A ja wychodzę z założenia, że jeśli lubię zjeść to sobie niczego nie odmawiam ale staram się prowadzić aktywny tryb życia. I waga jest zadowalająca :)

przez sleepwalker 28 lis 2012, 19:36
Mihau napisał(a):A ja wychodzę z założenia, że jeśli lubię zjeść to sobie niczego nie odmawiam ale staram się prowadzić aktywny tryb życia.
Coś za coś :smile: Ciągłe odmawianie sobie wszystkiego powoduje frustracje i nie ma sensu. Trochę przyjemności od czasu do czasu się należy :P
Saying all I know is I gotta get away from me.

przez slow motion 28 lis 2012, 19:44
ja dziś zaszalałam!
zrobiłam 2 x po 20 min. z Ewą Chodakowską i 10 min z Mel B na brzuch. Muszę przyznać, że pierwsze 4 minuty są piekielnie ciężkie, ale potem z górki. Dodaje ten zestaw do codziennych ćwiczeń. :)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg