MOJA DROGA ROZPOCZĘTA- a niedługo będzie skończona

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez art77 15 kwi 2012, 11:25
cześć
mi pomogly tabletki i szukanie Boga.Polecam ci kazania ks.Pawlukiewicza sa m.in na youtube
psychiatrzy leczą chorobe a nie człowieka,dlatego poza lekami trudno będzie ci coś wiecej
od nich otrzymać
a choroba się powtarza u ludzi bo wewnętrznie pozostają taka sama,a na zewnatrz też się niewiele zmienia
pozdrawiam
Arek
art77

przez Gunia76 25 kwi 2012, 10:57
Hejka Mam na imię Agnieszka.
Ja od 2 tygodni mam zdiagnozowane zaburzenia depresyjno-lękowe i adaptacyjne. Biorę tylko LEXAPRO Jego działanie zaczyna się nawet w ciągu miesiąca.Więc ciągle odczuwam bóle w klatce piersiowej, duszności, arytmię, kołatanie i lęk uogólniony.Jednak lekarz ogólny od razu na pierwszej wizycie kazał mi iść do psychiatry.Wczoraj byłam u niego znowu bo tak mi to ,,serce,, dokucza, że nie wyrabiam.Zrobił tylko ekg i zmierzył ciśnienie i powiedział że to na tle nerwowym i żaden inny specjalista mi nie pomoże.Wynik EKG był idealny ciśnienie książkowe, a powinno coś pokazać bo pod gabinetem miałam atak . Biorę jeszcze VALIDOL, WITAMINY, i o dziwo pomaga mi żucie gumy miętowej. Ja od początku zdaję sobie sprawę że to nerwica, nie wpadam w panikę jak mnie zaczyna na maksa boleć. Tylko jak przechodzi to jestem mega wycieńczona i nogi mi się trzęsą.A stresuję się codziennie, bo wychowuję dwoje bardzo żywiołowych dzieci.Chcę sobie jakoś z tym poradzić ale najpierw muszę poczekać na działanie leku. Potem zamierzam wrócić na basen. Wcześniej dużo pływałam i ćwiczyłam aqua aerobic, ale teraz jakoś nie mogę się przełamać żeby tam iść. Pewnie podświadomie się boję że w wodzie mnie chwyci atak i się utopię.
Jak tam dzisiaj u ciebie z samopoczuciem?
http://www.nerwica.com/post918275.html#p918275 TO WŁAŚNIE JEST MOJA HISTORIA

Sortuj wg