Kto chce wyzdrowieć?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Kto chce wyzdrowieć?

przez Luc84 17 maja 2012, 19:04
A ja sobie w sumie nie wyobrażam siebie całkiem zdrowego, bo w sumie od dziecka byłem jakiś inny, wyobcowany. Bardziej więc myślę o tym żeby jakoś w tej swojej inności znaleźć dla siebie w końcu miejsce. Tzn. jakoś być w stanie się utrzymywać samodzielnie i mieć partnerkę.

Póki co kolejny kurs okazałaś się pomyłką i wybieram się w środę do psychiatry, po chyba 3 latach przerwy, bo nie czuję się za dobrze i nie mam żadnego pomysłu na swoje życie.
Luc84

Kto chce wyzdrowieć?

przez leon21 27 maja 2012, 17:51
Nawet nie wiecie jak bardzo tego pragnę.Widzę tyle możliwości, tyle nowych miejsc do zobaczenia, poznania ludzi, możliwość ciekawych przeżyć, radości itp. I ta niemożność pełnego wyjścia z tego bagna - wewnętrzny opór, wewnętrzny krytyk...Ale dalej się staram. Wierzę w ostateczne zwycięstwo.

Kto chce wyzdrowieć?

przez scuda 15 lut 2016, 10:52
Może i dawno tu nikt nie pisał ale to jedyny wątek Adama Kizama. Posluze się analogią, może ktoś zrozumie. Jezus Chrystus przyszedł na świat głosić DOBRĄ nowinę a ludzie go ukrzyzowali. Wiecie dlaczego? Bo była nowa. Wszystkiego nowego się boimy. Nikt nie spróbował tego co Adam podaje, a odrazu go zbanowaliscie. Przecież przyszedł tu pomoc. A gdyby ktoś chciał skorzystać z jego rad, to znajdzie go na blogu. Niech wpisze w Google Adam Kizam blog. Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kto chce wyzdrowieć?

przez wiejskifilozof 15 lut 2016, 13:46
Jako osoba zdrowa zabiorą mi rentę.

Kto chce wyzdrowieć?

przez sebo001 19 mar 2016, 10:35
Bardzo, bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo chce wrócić do swojego normalnego, nie zaburzonego stanu gdy każdy kolejny dzień w pracy nie był wyzwaniem, gdy nie odczuwałem lęku całymi dniami, nie miałem problemu ze snem, byłem wygadanym zadowolonym gościem, który był ogromnie pewny siebie i nie było dla niego rzeczy niemożliwych. Gościem, który wiedział jak rozmawiać ze swoja narzeczona, który uwielbiał iść na piwo ze znajomymi.

Sortuj wg