Jeśli ma to komuś pomóc;)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez menciu90 30 sty 2012, 20:55
Witam!
W dużej mierze poradziłem sobie ze swoimi problemami.Tak naprawdę na początku sam nei zdawałem sobie sprawy z mojego problemu.Teraz sam się zastanawiam czemu wcześniej na to nie wpadłem otóż.Byłem osobą strasznie zakompleksioną,wstydziłem się swojego wyglądu bo w rzeczy samej nie wyglądałem najlepiej,zgarbiony,ważyłem nie za wiele,bałem się ubrać w coś odważniejszego do tego (same szarości)często spotykałem się z krytyką na temat mojej twarzy(wtedy czułem się tak beznadziejnie miałem ochotę rozpłakać się i biedz przed siebie).Przez te uwagi skupiałem się tylko na własnych wadach wiecie jak to jest.
WIĘC pewnego dnia chłopak mojej znajomej wziął mnie pod swoje skrzydło i powiedział: chłopie!Jak Ty wyglądasz?zrób coś ze sobą idź na siłownie popracuj nad sobą!I tak też zrobiłem,spakowałem na manatki pochodziłem parę miesięcy i do boju!PO paru miesiącach ludzi na ulicy zatrzymywali się i mówili stary:Stary urosłeś jakoś inaczej wyglądasz!Nawet nie wiecie jaki byłem szczęśliwy,dodało mi to pewności siebie,nie obchodzi mnie już,że jakiś cwaniak gapi się na mnie w autobusie,głowa do góry i pewność siebie.DO CZEGO ZMIERZAM.Może nie każdy ma takie szczęście,że ma tak dobrych znajomych jak ja ale trzeba wychwycić własną słabość u podstawy i zacząć nad nią pracować.Ja staram się robić codziennie.To jest wszystko trudne ale do zrealizowania;) Wiele osób stwierdziło,że jestem innym człowiekiem.Ja tak znowu nie uważam,po części poradziłem swobie ze swoim problemem nie do końca ale wiadomo nic od razu nie przyjdzie I NA PEWNO NIE SAMO;)
Jeśłi ma ktoś ochotę pogadać to mój numer gadu gadu to 8974528 albo się spotkać(jestem z Katowic) powodzenia życzę i mam nadzieję,że przyniesie to komuś ulgę,że można sobie z tym radzić;)pozdrawiam

przez Midas 30 sty 2012, 21:10
Cóż to o czym piszesz jest bardzo oczywiste, szkoda tylko, że oczywistości często są właśnie zapominane/nierealizowane ewentualnie doskonale znane lecz ich realizacja z różnych przyczyn spełza na niczym... :-|
Ale samo przeczytanie Twojego posta dało mi +1 do morale :smile:
pozdrawiam i gratulacje
Padłeś?! Powstań!!

przez 19_latek 08 lut 2012, 00:08
Dokladnie tak samo zrobilem. Na brak pewnosci siebie dobra jest silownia, jesli jestes chudy to przytyjesz (oczywiscie przy diecie itp), jesli gruby to schudniesz i zapewniam ze sie lepiej poczujesz. Najlepiej cwiczyc z kims, samemu jest sie trudno zmotywowac.

Kiedys wmawialem sobie ze bede chudy do konca zycia, ze nigdy nie przytyje. Z takim podejsciem nie dziwie sie ze nie moglem tego zrobic.
Po jakims czasie zaczalem sobie wizualizowac codziennie rano i wieczorem jak jestem duzy, wiekszy od innych, silniejszy, jak staje na wadze i widze np 86kg zamiast 60. I wiecie co? I teraz wlasnie tyle waze.

Moze sie wydawac glupie to co robilem ale dzialalo. Czuje sie lepiej i o to wlasnie chodzilo.
19_latek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 08 lut 2012, 00:21
19_latek, Przyjedź po mnie i wyciągnij mnie na siłownię!
;)
Obrazek
Główny Moderator

przez tahela 08 lut 2012, 05:18
*Monika*,
Monia ja Cie wyciągne w piątek po południu na siłce sie meldujesz ;).
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez 19_latek 08 lut 2012, 12:01
*Monika*,

Nie ma sprawy ;D
19_latek

Sortuj wg