Co najczęściej wstrzymuje ludzi przed pójściem do psychologa

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Midas 20 sty 2012, 20:21
nie przypisuj temu co napisałem hipokrytycznego nastawienia,skoro jak widzę bez kompletnego zrozumienia odczytujesz to co napisałem.

kpi_pl, przecież od razu napisałem, że nie rozumiem i zapytałem co masz na myśli :P , a Ty zasłoniłeś się wypowiedzią self_therapy, która pomogła mi dojść do logicznej odpowiedzi na zadane Tobie pytanie.
Dziękuję za Twoją odpowiedź powyżej, choć dalej uważam, że psychoterapeuta też jest człowiekiem i z jednym się będzie dobrze współpracowało, z drugim gorzej, bo błędy/problemy każdy odczuwa subiektywnie, mimo schematów terapii.
Dlatego na pierwszej stronie napisałem, że dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby wybranie jednego spośród np. 100 terapeutów po uprzednim dowiedzeniu się o nim czegoś, a raczej wszystkiego :smile: no, ale wątpię żeby psychoterapeuci się na to zgodzili
Padłeś?! Powstań!!

przez kpi_pl 21 sty 2012, 00:23
Midas napisał(a):
nie przypisuj temu co napisałem hipokrytycznego nastawienia,skoro jak widzę bez kompletnego zrozumienia odczytujesz to co napisałem.

kpi_pl, przecież od razu napisałem, że nie rozumiem i zapytałem co masz na myśli :P , a Ty zasłoniłeś się wypowiedzią self_therapy, która pomogła mi dojść do logicznej odpowiedzi na zadane Tobie pytanie.
Dziękuję za Twoją odpowiedź powyżej, choć dalej uważam, że psychoterapeuta też jest człowiekiem i z jednym się będzie dobrze współpracowało, z drugim gorzej, bo błędy/problemy każdy odczuwa subiektywnie, mimo schematów terapii.
Dlatego na pierwszej stronie napisałem, że dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby wybranie jednego spośród np. 100 terapeutów po uprzednim dowiedzeniu się o nim czegoś, a raczej wszystkiego :smile: no, ale wątpię żeby psychoterapeuci się na to zgodzili

Twoją wypowiedz przeczytałem tuż zaraz i ...mnie zmroziła :mrgreen: Byłem wstrząśnięty i zmieszany ,ze można było to tak odebrać,ale nie ma problemu.Błędem było z mojej strony ,że od razu nie wytłumaczyłem o co mi chodzi :roll: Teraz już wiesz

Pzdr
http://kpi.pl/psycholog
Pomoc psychologów,psychoterapeutów online ANONIMOWO. Porozmawiaj z psychologiem na żywo online przy zachowaniu anonimowości (nie ujawniasz twarzy,personaliów,etc)

przez Midas 21 sty 2012, 00:50
No niby wiem, choć i tak mnie nie przekonała ta odpowiedź, ale jeśli będzie tak jak mi napisałeś, że pewne sprawy ulegną ulepszeniu to i tak Twój projekt wydaje się przynajmniej dla mnie ciekawszą alternatywą niż iść w ciemno, gdziekolwiek indziej. Dlatego trzymam kciuki za rozwój pomysłu.

Pozdrawiam
Padłeś?! Powstań!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg