Co pomaga wam wyjść z doła?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Iz0lda 05 gru 2011, 23:12
Co robicie, żeby wyjść z doła, żeby poczuć się choć trochę lepiej, nabrać ochoty na życie albo co byście chcieli, żeby ludzie wokół was zrobili:) Naprawdę szybko potrzebuję odpowiedzi, bo z moim chłopakiem jest coraz gorzej:(
Ostatnio edytowano 06 gru 2011, 22:16 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Depresja

przez *Monika* 06 gru 2011, 22:16
Obrazek
Główny Moderator

przez pati251 06 gru 2011, 22:22
jak mi jest zle pakuje sie na kilka dni i wyjezdzam do przyjaciol z malym dzieckiem..jak nie mam takiej mozliwosci, badz dla odmiany przyjaciele znajomi wyjscia..nawet jak nei mam na to ochoty!!!..rodzina..czesto spokoj ale i czasem zdrowa zabawa...kiedys pomoglaby mi praca..ale teraz nei wiem czy to kwestia pracy czy choroby jakos nie zachwycam sie nia jak kiedys...ale to zalezy od osoby...kiedys bylam typem imprezowej dziewczyny..malzenstwo mnie zmienilo ale to inna kwestia..wiec ja polecam spotkania z bliskimi znajomymi...no i lekarza jesli naprawde jest zle...
live is brutallllllllllllllll......

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg