ze strachem oko w oko ;)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

ze strachem oko w oko ;)

przez apatia 22 sie 2006, 08:15
Panicznie bałam się bólu, wypadków... Właśnie ten strach przed bólem paraliżował wiele moich działań. No więc postanowiłam coś z tym zrobić... Zawsze chciałam mieć tatuaż ale "olaboga jak to musi boleć!!!" Poszłam do salonu ze świadomością, że spotka mnie ów ból ale nie wycofałam się i teraz mam na plecach wspaniałe dzieło sztuki. Nawet tak nie bolało jak myślałam. To taki mój krok do wolnośći :) Nie to że namawiam Was do tatułowania się ale zmirzcie się z tym czego się boicie a okaże się ,że nie taki diabł straszny :)
"Mój lęk jest moim przekleństwem i siłą"

przez Magda-27 22 sie 2006, 09:12
Gratuluję odwagi :)
A może zrobisz fotkę i pochwalisz sie tatuażykiem ? ;)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez apatia 22 sie 2006, 09:27
załatwię cyfrówkę i prześlę :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda-27 22 sie 2006, 09:37
Super :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez emiflo 25 sie 2006, 23:30
ogólnie masz rację, ale w tym przypadku to był ból za który miałaś dostać nagrodę . Wiedziałaś ile będzie trwał . Ja się boję bólu ot takiego, silnego . Mimo to codziennie go doświadczam w róznych postaciach (ból w plecach, skurcz jelit, pieczenie w sercu itp) . Ostatnio nawet nauczyłam się z nim jakoś funkcjonować , nie zwracam takiej dużej uwagi , chyba ze to jakiś mocny skurcz, to nie mam wyjścia. Ale tatuaż z chęcia zobaczę :)
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez apatia 26 sie 2006, 10:49
a ja jak na złośc nie mogę sobie cyfrowki skombinowac... ;(

Sortuj wg