Obawa przed nawrotem

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Obawa przed nawrotem

przez michal 17 sie 2006, 16:17
w mojej nerwicy przechodzilem juz chyba wszystko ,myslałem ze umre ze zwariuje ze mam sfizohremie straszylem sie roznymi chorobami ,towarzyszyly mi przy tym: bole glowy ,serca ,brzucha itp.
teraaz jest troche lepiej bo wszystko ,,wyrzucalem" z mojego myslenia
,ale wciaz boje sie ze jak znowu zaczne o tym myslec to to powroci ,mysle caly czas ze znowu sobie cos wmowie albo znowu cos glupiego sobie wymsle jak z tym walczyc, jak sie tego pozbyc ?meczy mnie to juz bardzo bardzo ;/

Dodano: Pią Sie 18, 2006 3:08 pm
juz wiem, jak sie jest zdrowym juz od dawna, zaleczylo sie swoje zrodlo i sie nakreca na rozne debilne choroby i pierdoly to tak jest załuje ze jestem takim idiotom, moze ze bylem .Duzo wiary zycze

przez arek177 18 lut 2007, 20:47
NAJLEPIEJ ISC DO LEKARZA WZIAZC JAKIES LEKI I UDAC SIE NA PSYCHOTERAPIE I PRACOWAC NAD SOBA :lol:

przez didado1 19 lut 2007, 11:04
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 14:41 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdalena Bednarek 19 lut 2007, 20:46
Didado1 bardzo mądre porównanie podoba mi się. Super! pozdrawiam
majta

przez ashley 19 lut 2007, 21:17
też tak mam, ale uczę się z tym radzić i tlumaczyć swojemu umyslowi że to tylko zle wspomnienia. nie martw się, wszystko będzie dobrze ;)

przez Kriss 14 mar 2007, 19:01
Nie mów mi o nawrotach.... 3 lata temu mialem cos z zoladkiem, nie moglem normalnie funkcjonowac. Co chwila mialem rozwolnienie,bole brzucha nie do wytrzymania, lazilem po lekarzach nic nie wykryli.... teraz kazde przelewanie sie w zoladku, lekki bol i juz boje sie ze to wraca! Poprostu mam przed tym lęk :( mam konkretnie tego dosyc ://// staram sie sobie wmowic ze to tylko przeszlosc, zle wspomnienia, ze juz tak nie bedzie, ale bardzo czesto gdy budze sie o 6:50...pierwsza mysl w glowie to wlasnie takie wspomnienia :(
Co ja mam zrobic? :\

przez Aga1 15 mar 2007, 19:55
Czesc Kriss, jezeli sie z tego wyleczyles to po co wracac do przeszlosci.Przez kilka lat systematycznie mialam bole glowy. Badania ktore wykazywaly zmiany zwyrodnieniowe w kregoslupie szyjnym, niskie cisnienie.Sugestie lekarzy ze taki to ze mnie przypadek.Zaczelam leczyc sie na nerwice.Bole przeszly .Od roku nie wzielam tabletki p/bolowej. Teraz rano wstaje nie mysle ze moze mnie bolec glowa. Po leczeniu nerwicy jestem zdrowym czlowiekiem.Czasem mysl przeleci , ze moze wrocic.Ale nie wmawiam sobie tego , tylko mysl szybko wyrzucam. Najlepsze jest jakies zajecie, to nie ma czasu na glupie mysli. Pozdrawiam :twisted:

przez Kriss 15 mar 2007, 21:05
Ehh bardzo ciężko wyrzucic te mysli, dzis rano tak mi sie zrobilo to zaczalem chodzic po domu byle nie myslec o tym, jakos przeszlo, poszedlem do szkoly, tam mialem zajecie i spokoj dopoki znowu nie wrocilem do domu :P Tutaj sie nudzilem i znowu takie mysli ;/ one same przychodza :(
ale staram sie...udaje mi sie i wiem ze uda mi sie znowu :):)

przez Aga1 15 mar 2007, 22:03
Sam widzisz nuda , brak zajecia i.... glupie mysli. Czytaj , spotykaj sie z ludzmi .To pomaga .Uwierz w siebie .Pozdrawiam :P

Sortuj wg