czym jest zdrowie?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

czym jest zdrowie?

przez napoleon 13 sie 2011, 19:15
Prawdopodobnie każdy z nas chce być zdrowy ale czy wiemy czym jest zdrowie? Ja właśnie uświadomiłem sobie że cały czas analizuję swe zachowanie i rozmyślam na temat nerwicy. Przyzwyczaiłem się już do tego stopnia że przestałam sobie zdawać sprawę z tego że takie zachowanie nie jest zbyt normalne. Nerwica stała się dla mnie tematem numerem jeden i właściwie to już zapomniałem jak to jest żyć bez tego ciągłego napięcia i lęków. Może to śmieszne ale podpowiedzcie mi o czym myślą normalni ludzie? Co jest ważne żeby nie skupiać się tym na ciągłym rozmyślaniu?

czym jest zdrowie?

przez Noopii 13 sie 2011, 19:25
A kto to jest normalny człowiek,ludzie?jakas defenicja :lol: każdy jest troche pokrzywiony psychicznie dlatego tak bardzo bym sie tym nie przejmował że nerwica..bo to tylko nerwica,a każdy ludzik jest troche pokręcony tylko większość nie zdaje sobie ztego sprawy :papa: Traktować siebie...i innych z szacunkiem na równi bez gorszych,lepszych wiem dobrze że każdy ma coś....a nerwica lub inna choroba może dopaść każdego człowieka..więc czym tu sie przejmować :roll:
Noopii

Sortuj wg