Czy warto żyć???

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Czy warto żyć???

przez carlosbueno 11 sie 2011, 21:41
Ja uważam że moje życie jest nic nie warte, ale boje się je zakończyć tak samo jak boje się żyć
Największy Forumowy Maruda

Czy warto żyć???

przez Artemizja 18 sie 2011, 02:56
bez celu, rozumiem przez co przechodzisz...chciałam Ci powiedzieć, żebyś się nie poddawała.Wiem jakie to trudne.Ale rozejrzyj się, wyjdź na zewnątrz, dotknij trawy, poczuj na twarzy promienie słońca, albo krople deszczu i zastanów się czy naprawdę nie chcesz już tego nigdy czuć.Masz rodzinę, która Cię kocha.Choćby dlatego warto walczyć z tymi myślami.Trzymaj się i pamiętaj, że nie jesteś sama.
Administrator

Czy warto żyć???

przez Noopii 18 sie 2011, 03:08
Umrzemy wszyscy jedna sprawiedliwość po co to przyśpieszać?nawet wtedy gdy wydaje się być beznadziejnie.każdego dnia może życie zaskoczyć nas pozytywnie.
Noopii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy warto żyć???

przez refren 20 sie 2011, 20:43
Czasem byłam w takiej udręce, że myśl o samobójstwie sama mi się nasuwała - nie chciałam tego świadomie, a moje ciało nagle próbowało sobie samo zrobić krzywdę, już jakby poza mną. Miałam wiele nawrotów tego koszmaru i za każdym razem myślałam, że już nie mam siły przez to kolejny raz przechodzić. Każdy kryzys burzył moją lepszą formę, którą budowałam miesiącami. Wiele lat leczenia, kilka razy w szpitalu.

Teraz drugi rok jest coraz lepiej, a od jakiegoś czasu czuję się, jakbym dostała nowe życie- to na które czekałam wiele lat. Jeszcze mu nie dowierzam, ale uczucie szczęścia i wolności mówi mi, że to już za chwilę...Albo już teraz.
refren

Czy warto żyć???

przez fiolka34 12 wrz 2011, 18:34
masz rodzinę więc warto ..

Czy warto żyć???

przez kornelia_lilia 12 wrz 2011, 19:42
oczywiście, że warto dla małych przyjemności, które raz po raz się zdarzają w tym moim przygnębiającym żywocie ;)
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Sortuj wg