Afirmacje a prawda

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Afirmacje a prawda

przez onanek 26 maja 2011, 13:05
Z gory przepraszam, ze bez polskich znakow- z Niemiec klikam.

Co myslicie na temat afirmacji?
Czy to nie jest bezsensowne? Kobieta bez piersi i z krzywa po wypadku twarza stojaca przed lustrem i wmawiajaca sobie, ze jest piekna... A jak po latach nie dajboze w to uwierzy, to kim sie stanie? Szpetna kobieta myslaca ze jest pieknoscia... Zalosne!

A to skupianie sie na zaletach, pomijajac wady? To co, mam nie przejmowac sie brakiem piersi i pokrzywiona twarza, a skupic sie na moich pieknych paznokciach u stop?

Co wy myslicie na ten temat?

Afirmacje a prawda

przez onanek 26 maja 2011, 13:37
Chyba "patrzyla".
I nie mam nastroju do glupich zartow.

Afirmacje a prawda

przez Sorrow 26 maja 2011, 13:40
onanek napisał(a):Z gory przepraszam, ze bez polskich znakow- z Niemiec klikam.

Co myslicie na temat afirmacji?
Czy to nie jest bezsensowne? Kobieta bez piersi i z krzywa po wypadku twarza stojaca przed lustrem i wmawiajaca sobie, ze jest piekna... A jak po latach nie dajboze w to uwierzy, to kim sie stanie? Szpetna kobieta myslaca ze jest pieknoscia... Zalosne!

A to skupianie sie na zaletach, pomijajac wady? To co, mam nie przejmowac sie brakiem piersi i pokrzywiona twarza, a skupic sie na moich pieknych paznokciach u stop?

Co wy myslicie na ten temat?

Jak wygląd nie jest czyjąś mocną stroną to może nie powinien robić afirmacji na temat wyglądu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Afirmacje a prawda

przez linka 26 maja 2011, 13:41
onanek, Być może nie jest to "lek" na nerwicę czy depresję....ale moim zdaniem potrafi pomóc. Nie wiem jak jest z wmawianiem sobie piękna - bo to generalnie mnie mało interesuje, ale często powtarzałam sobie, że np. dziś będzie dobry dzień, dziś stanie się coś fajnego, dziś dam radę zrobić to czy tamto, dziś jestem spokojna, przed egzaminem taka autosugestia i ćwiczenia oddechowe pomagają opanować stres, przed snem autosugestia pomaga się rozluźnić i usypiać. Piszę o swoich doświadczeniach. :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Afirmacje a prawda

przez onanek 26 maja 2011, 17:18
Mysle, ze macie racje, nie wiem czemu moja psychoterapeltka kazala mi robic afirmacje na temat wygladu... Moze ona cos zle pokombinowala, moze sie nie zna, bo wg. mnie to niedorzeczne. Chociaz wlasnie z tym problemem do niej przyszlam: nieakceptacja swojego szpetnego ciala.

Afirmacje a prawda

przez linka 26 maja 2011, 17:22
onanek, ale wiesz co innego jak mówisz sobie że jestem ok, akceptuję siebie, kocham to co am, jestem sobą i to lubię - a co innego jestem najpiękniejsza na świecie :P
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg