lubimy siebie?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

lubimy siebie?

przez kornelia_lilia 23 sty 2012, 22:35
nienawidzę samą siebie!!!!!!!!!!!!!!!! :(
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

lubimy siebie?

przez kpi_pl 23 sty 2012, 23:34
Dlaczego ?
http://kpi.pl/psycholog
Pomoc psychologów,psychoterapeutów online ANONIMOWO. Porozmawiaj z psychologiem na żywo online przy zachowaniu anonimowości (nie ujawniasz twarzy,personaliów,etc)

lubimy siebie?

przez mamak 23 sty 2012, 23:37
Cięzki temat, wkurza mnie moja osoba, tak, wkurza mnie, mogłabym być zupełnie inna, ale jestem tylko sobą!!!!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

lubimy siebie?

przez amelia83 23 sty 2012, 23:40
mamak napisał(a):Cięzki temat, wkurza mnie moja osoba, tak, wkurza mnie, mogłabym być zupełnie inna, ale jestem tylko sobą!!!!!!!!!

tak, coś w tym stylu moge odp na to pytanie, zresztą nie łatwe...często staram się jednak polubic i akceptować, bo wtedy jest łatwiej ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

lubimy siebie?

przez kpi_pl 23 sty 2012, 23:47
Za co się nie lubicie w takim razie ?Muszą w końcu być jakieś powody...
Pomoc psychologów,psychoterapeutów online ANONIMOWO. Porozmawiaj z psychologiem na żywo online przy zachowaniu anonimowości (nie ujawniasz twarzy,personaliów,etc)

lubimy siebie?

przez idle 23 sty 2012, 23:48
Lubimy. :mrgreen: Aż za bardzo, bo chociaż obiektywnie rzecz biorąc nie mam za co, to i tak jestem ogromnym narcyzem :twisted:
idle

lubimy siebie?

przez self_therapy 24 sty 2012, 15:33
Dobry temat. Ja przede wszystkim staram się akceptować własną osobę - zarówno w te lepsze jak i gorsze dni. Wcześniej wszystko było dla mnie albo czarne albo białe. Wychodziło z tego, że mogę jedynie kochać bądź nienawidzić. Nieważne czy dotyczyło to mnie czy innych ludzi. Nie było niczego pomiędzy. Z perspektywy czasu widzę, że dużo ciężej przychodzi dostrzeganie swoich zalet przy jednoczesnym uwzględnianiu wad. I do tego cały czas dążę :)

lubimy siebie?

przez kpi_pl 25 sty 2012, 19:53
siedem_zapalek napisał(a):Lubimy. :mrgreen: Aż za bardzo, bo chociaż obiektywnie rzecz biorąc nie mam za co, to i tak jestem ogromnym narcyzem :twisted:

heh I tak powinno być.
Ps.Na pewno jest za co.Wez kiedyś kartkę papieru i rozpisz swoje wady i zalety(dwie kolumny) ,nie tyle celem załamania się gdyby po stronie słabości byłoby dużo pozycji ;) ,ale żeby móc zobaczyć co trzeba poprawić oraz dostrzec zalety .

lubimy siebie?

przez nextMatii 25 sty 2012, 20:10
Mam niska samoocene u siebie zawsze znajde wiecej wad niz zalet...chyba malo sie lubie.....
nextMatii

lubimy siebie?

przez idle 25 sty 2012, 20:13
kpi_pl, już to przerabiałam z psycholożką, i sentencje też, nie pomogło - płytka się sobie wydałam :mrgreen: wolę moje odczucia na codzień
idle

lubimy siebie?

przez kpi_pl 26 sty 2012, 03:25
siedem_zapalek napisał(a):kpi_pl, już to przerabiałam z psycholożką, i sentencje też, nie pomogło - płytka się sobie wydałam :mrgreen: wolę moje odczucia na codzień

Może to patetycznie zabrzi,ale czy aby na pewno masz rację w tych osądach samej siebie ...?!

Rozpisz sobie na kartce cechy swoje,nie w postaci lewa cześć to złe ,a prawa kolumna to złe.Po prostu zapisz maks całą kartkę swoich cech ,wszystkich jakie Ty dostrzegasz. Po zapisaniu kartki przemyśl jeszcze raz wszystko czy niczego nie zapomniałaś i potem do każdej z cech dopisz adnotację albo "do poprawy" "dobra cecha"

Napisz potem co Ci wyszło ? ;)

lubimy siebie?

przez amelia83 31 sty 2012, 03:31
tak, dzis nawet mam nadwyzke zalet nad wadami.no :shock:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

lubimy siebie?

przez FARIDAALGHURAIR 09 gru 2012, 12:19
Ja też nienawidzę samej siebie!! Nienawidzę swojego życia..!!

Nienawidze siebie do takiego stopnia ze sama bym siebie.. :hide: !!!!
KIEDY ŻYCIE DAJE CI W TWARZ UŚMIECHNIJ SIĘ
I Z POLITOWANIEM POWIEDZ : BIJESZ JAK CIOTA..!!

Sortuj wg