niebawem koniec

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez agapla 30 sie 2007, 21:21
no niestety z tymi lekarzami tak już jest ,bierz sprawę w swoje ręce i staraj się tak dla pewności zrobić wszelkie badania ,pozostaja jeszcze badania w strone astmy , testy alergiczne no i sprawdz kręgosłup i dokładnie hormony oczywiście jeśli już tych badań nie zrobiłaś ;)

przez Jovita 31 sie 2007, 10:54
astme wlasnie sprawdzam wczoraj bylam na spiroetrii , a kregoslup tak wlasnie jeszcze kregoslup.Dzieki ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez IGIEŁKA 02 wrz 2007, 16:54
chce wam podac przyklad na to, jak nasze mysli kieruja naszymi narzadami. lekarze postawili mi diagnoze WPW, od tego czasu moje serce walilo szybko, lapaly czestoskurcze a w nocy nie moglam zasnac bo slyszalam glosne bicia itd. 10 lat to trwalo, pewnego dnia lekarze odwolali diagnoze, stwierdzili ze nigdy jej nie bylo, od tego czasu nie zlapal mnie ani jeden atak SZYBKIEGO BICIA SERCA, nawet teraz zastanawiam sie czemu tak bardzo sie tym przejmowalam? wytlumaczcie mi dlaczego teraz nie odczuwam tych objawow? ja wam powiem, BO MOJ MOZG JEST PRZEKONANY ZE MOJE SERCE JEST ZDROWE. dlatego jedynym wyjsciem z tych idiotycznych objawow jest nieodparte przekonanie, iz jestem zdrowa. zauwazcie, to stalo sie z minuty na minute. jedno slowo, JEST PANI ZDROWA, i tak sie stalo UWIERZYLAM W TO.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Tomek 02 wrz 2007, 17:01
IGIEŁKA napisał(a):dlatego jedynym wyjsciem z tych idiotycznych objawow jest nieodparte przekonanie, iz jestem zdrowa

To i tak nie zmieni mojej sytuacji :) I nie sądzę, że to tak hop siu można zrobić.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Sortuj wg