niebawem koniec

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

niebawem koniec

przez michal 25 lip 2006, 12:17
walczylem z nerwica bez żadnych leków, metoda krok po kroku zwalczalem rózne lęki jedne bardzo ciezkie inne mniej,ale został mi ostatni nietypowy i nie moge sobie z nim poradzic, zawsze gdy ide spac moje serca bije szybciej albo glosniej tzn. to jest moj wymysł wiem o tym dobrze ale jakos niemoge sie tego pozbyc. Mialem jakis tydzien czasu w ktorym zapomnialem o tym i bylo wszystko ok. ale jak zaczalem o tym myslec to znow sie zaczeło.Mial ktos z was cos takiego ? Jak z tym walczyc?

przez agapla 25 lip 2006, 12:47
Normalka mam tak cały czas i juz od dawna sie tym nie przejmuje ja słyszę swoje serce i w dzień i w nocy ,tez bardzo często szybko bije . Przez całe życie miałam różne problemy z sercem , oczywiście na tle nerwowym bo serce ogólnie mam zdrowe.Radzę Ci sie nie przejmować myslec przed snem o czymś miłym przekierowac swoje myśli na inne sprawy .Jak bedziesz sie bardziej wkręcał to bedzie tylko gorzej ,uwierz mi ja juz przechodziłam doslownie wszystko co związane z sercem i po takich akcjach czlowiek staje się silniejszy . Teraz myślę że jak bije to człowiek żyje! ( oczywiście jeżeli masz napewno zdrowe i przebadane serducho)pozdro ;)

przez michal 25 lip 2006, 15:44
nom w sumie to masz racje tylko troche nieprzyjemne uczucie hmmmm;/
zapomne pefnie o tym za jakis czas ;]

,,chwila zwątpienia w słabszego Cie zamienia"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez limba 25 lip 2006, 19:06
:( michał pasowało by sie i z tym uporać,takie bicie nie jest wskazane dla serduszka,możesz nabawić się arytmi,może weż przez jakis czas zwykłe kropelki na serce????
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez Deunia 26 lip 2006, 11:18
Najlepszą metodą jest trening autogenny Schultza. Trzeba troszkę cierpliwości ale może zdziałać cuda.

,,nieprzyjemne bicie serca"

przez michal 27 lip 2006, 10:44
czy jest ktos z was kto mial takie dziwne bicie serca i pozbyl sie go bez zadnych leków ?

przez agapla 27 lip 2006, 11:46
Jak juz pisałam miałam różne historie z sercem ,jakis czas temu miałam nawet arytmię z którą sie uporałam dzięki wit+magnez i melisie.Zastanów sie po co brać na to leki jeżeli serce masz zdrowe a to sie odbywa na tle nerwowym ? Trzeba sie wyciszyć i uspokoić ,wtedy serce sie też unormuje!

przez Jovita 28 sie 2007, 20:16
u mnie serce bije czesto szybko ale przyzwyczailam sie juz do tego bo mam wypadanie platka wiec to mozliwe i wcale nie mam tego z powodu ze sie denerwuje-bzdura , melisa i magnez to forma wspomagajaca , ja niestety musze czasem brac leki bo mam takie ataki kolatania seca , leku i dusznosci ze wtedy trzeba serce wzpomoc, natomiast jesli chodzi o samo szybkie bicie serca to nie ma powodu by faszerowac sie prochami!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez agapla 29 sie 2007, 14:01
Jovita szybszy puls jest bardzo charakterystyczny dla sportowców i jest to zupełnie normalne więc ty nie musisz sie przejmować :lol: ja myśle ze u ciebie wogóle wszystkie objawy zwiazane sa tylko i wyłącznie z wypadaniem płatka niestety musisz nauczyc się z tym życ ,uwierz mi mozna ja się nauczyłam pozdr ;)

przez Jovita 29 sie 2007, 14:47
agapla wiem ze wszystko to dzieje sie od serca ale sa dni ze na prawde nie moge nawet nie wychodze z domu , sa dni kiedy mam miesiaczke i tydz przed miesiaczka wiec w kazdym miesiacu mam 3 tyg troche spokoju i 2 tyg meczarni , co bedzie dalej skoro nie jestem wtedy do niczego zdolna bo mnie dusi wiec nie moge pracowac a teraz czekaja mnie studia i tu jest problem.
ExModerator

przez agapla 29 sie 2007, 20:26
a sprawdzałas hormony?

przez Jovita 29 sie 2007, 21:22
sprawdzalam tylko testosteron, TSH, ft3, ft4 i progesteron. A czemu pytasz?
ExModerator

przez agapla 30 sie 2007, 13:27
bo czesto bywa ze takie dusznosci sa spowodowane zla praca hormonów, albo zle dobranymi tabletkami antykoncepcyjnymi

przez Jovita 30 sie 2007, 16:24
tabletek antykoncepcyjnych nie biore, a moja ginekolog jest tez endokrynologiem ale nie patrzy pod katem moich hormonow czasem trzeba lekarzy zmuszac zeby sie wysilili.
ExModerator

Sortuj wg