nie chce byc zdrowy!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez didado1 19 lip 2006, 16:16
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 18:47 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez milka 20 lip 2006, 07:52
didado1, właśnie !! Ostatnio często zastanawiam się, co mi daje nerwica skoro gdzieś tam w głębi siebie tak czule ją pielęgnuję.....Ona jest mi najwyraźniej do czegoś potrzebna i do póki sobie tego nie uświadomię nie będę w stanie jej pokonać. Wydaje mi się, że pomalutku zaczynam odkrywać o co chodzi.
ból życia nie pozwala przyjść wyzwoleniu - śmierci....

przez didado1 20 lip 2006, 10:15
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 18:48 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Deunia 21 lip 2006, 16:54
Co innego że nasza psychika chce mieć nerwicę, bo mamy wtedy wsparcie innych, zawsze możemy powiedzieć że czegoś nie możemy zrobić - a w zasadzie to nam się nie chce, a co innego robić z tej choroby cel życia - to dopiero jest płytkie.

przez Virginia 21 lip 2006, 17:07
Wlasnie... same doswiadczenie i wiedza zdobyta poprzez zmaganie sie z choroba nic nie da jezeli nie pojdzie sie krok dalej.
Nerwica moze byc stylem zycia, nawet przestronnie uzadzona kryjowka, ale to ciagle choroba, pewnego rodzaju zniwolenie umyslu.

Speedcore po prostu przystosowales sie do swojej nerwicy... i nawet jezeli ci wygodnie, to ona rzadzi a nie Ty.
Osobiscie nie chcialabym zyc choroba, ale mamy wolny wybor kazdy robi co mu sie podoba...
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez didado1 21 lip 2006, 18:04
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 18:50 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez didado1 21 lip 2006, 19:31
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 18:50 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

Re: nie chce byc zdrowy!!

przez themollka 21 lip 2006, 21:59
speedcore terror napisał(a):jak maja wygladac moje kroki do wolnosci, skoro nie chce sie wyleczyc? moje "skrzywienie" sprawie mi radosc, jestem przez nie inny, niz caly motloch, gdyby nie moja choroba, to nie doznal bym Oswiecenia, nie mialbym swojej ideologii, myslabym to samo, co wiekszosc, bylbym taki sam, jak oni, czyli plytki i niewyrazny. a tak cos mnie odroznia, nigdy sie sam ze soba nie nudze, bo w zasadzie czuje sie tak, jak bym byl stale na haju, bez udzialu srodkow odurzajacych. przez chorobe wizytuje rozne fora interentowe poswiecone psychiatrii i poznalem na nich kilku fajnych ludzi, gdyby nie choroba, to bym ich nigdy nie poznal, siedzial bym zamkniety w swojej uczelni z tymi obrzydliwymi "normalnymi", ktorych mam w lekkiej pogardzie. moj umysl byl by scisniety na inne poglady, nie mialbym swojego zdania, tylko powielal bym utarte schematy. za to teraz potepianie tego, co jest niezwykle wazne dla "normalnych" ludzi sprawia mi radosc, zawsze chcailem byc w centrum zainteresowania, a bedac "innym" stale jestem w tym centrum. inna sprawa to ta, ze czasem mnie takie negatywne zainteresowanie meczy, ale tylko czasem.

No widzisz, nie jestes plytki i niewyrazny, jestes zajebiisty! 8)

przez shadow_no 22 lip 2006, 12:46
speedcore terror, w Twoim poście jest dużo racji, jednak każdy chory w głębi serca chce wyzdrowieć.
Pamiętaj, że to co uzyskałeś przez te zaburzenia jest Twoje! Nic ani nikt Ci tego już nie odbierze. Poznałeś ludzi, o których napisałeś, napewno są wartościowi. Jeżeli będziecie pielęgnować te znajomości - również ich nie stracisz.
Trzeba walczyć o zdrowie. Nie zadręczać się tym, że potrzebuje się pomocy, ale szukać w tym wszystkim pozytywów. Ty je znalazłeś zapominając o tym, że trzeba być zdrowym.

Pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Krilan 26 lip 2006, 10:15
speedcore terror napisał(a):nie moge sobie nawet wyobrazic takiego zycia, zycia normalnego czlowieka, szaraczka, czlonka systemu

speedcode terror a może jakbyś był normalny to inaczej byś myślał?, nietrzeba być chorym aby niebyć szarakiem, członkiem systemu

przez themollka 26 lip 2006, 10:37
speed, ty bys nie mogl byc szaraczkiem.. Ciebie nie mozna pominac, nawet na forum, wyrozniasz sie. Ale po latach choroby czlowiek zaczyna miec rozne mysli i watpliwosci.

Sortuj wg