Skuteczność leczenia depresji

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez scroll 06 lut 2011, 00:22
Wklejam link do strony, gdzie zaprezentowana jest skuteczność metod leczenia depresji (wg internautów):
http://curetogether.com/depression/treatments/
Ostatnio edytowano 06 lut 2011, 00:48 przez scroll, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesione do odpowiedniego działu :)
scroll

przez wiejskifilozof 06 lut 2011, 10:38
A mnie powiedziała pani psychiatra ,że już iny ,czytaj zdrowy nie będę .

przez zlasu 06 lut 2011, 11:35
detektywmonk napisał(a):A mnie powiedziała pani psychiatra ,że już iny ,czytaj zdrowy nie będę .

To lepiej zmień psychiatrę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 06 lut 2011, 11:48
a ja tak z innej beczki . Moze ktoś się kiedyś spotkał z jakimiś oficjalnymi danymi,dotyczącymi wyleczeń z nerwicy i depresji .
Jak to w cyferkach wygląd ?
zlasu, Czasem lepszy uczciwy lekarz mówiący prawdę o stanie pacjenta ,niż łapiduch rozpalający fałszywe nadzieje . Czasem lepiej zaakceptować swój stan i nauczyć sie z nim żyć .Niż czekać na wyzdrowienie które może nigdy nie nastąpić .
LitrMaślanki

przez Zenonek 06 lut 2011, 12:19
Wszedzie podaja, ze wyleczalnosc depresji wynosi przy trafionym leku 60-70 %. Wedlug Prof Puzynskiego przy uzyciu TLPD nawet 80-90 %, lacznie z potencjalizacja kuracji (czyli farmakoterapie mieszane, kilka lekow naraz).

Pozostalym jesli nie mozna w pelni pomoc to mozna chociaz troche lagodzic objawy.

Mysle, ze mozna przyjac, ze na 1 mln chorych na depresje , okolo 700,000 moze byc w pelni wyleczonych. Moze wiecej.

Sadze, ze kluczowa role odgrywa jednak polaczenie odpowiednich lekow. Czasami potrzeba przeciez 2-4 lekow zeby dosc do siebie.

przez LitrMaślanki 06 lut 2011, 12:25
Zenonek, to nawet optymistycznie brzmi ..dla mnie
LitrMaślanki

przez Zenonek 06 lut 2011, 12:45
LitrMaślanki,

Sa to ciezkie choroby, wiec poki co nie bedzie wyleczalnosci na poziomie 99 %. Chociaz w przyszlosci bedziemy dysponowali znacznie lepszymi lekami (chociazby antydepresanty Prof Pilca ).

Duzo lekow brales ? Mozesz cos napisac o swojej farmakoterapii ? Jakie byly efekty itp ?

Sortuj wg