plan dnia

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: plan dnia

przez lakuda 24 sty 2011, 22:06
ja w sumie mam ostatnio tyle na głowie, że nawet chyba nie ma sensu ukłądać planu dnia, bo z niczym się nie wyrobie... a może to tylko ucieczka?
lakuda

przez dogomaniaczka 24 sty 2011, 22:08
lakuda, ułóż, ułóż, my z Piotrkiem postanowiliśmy że ułożymy sobie, ale taki trochę zmodyfikowany, bo dobrze wiemy że nie damy radę robić różnych rzeczy o określonej godzinie :mrgreen: po prostu mamy zamiar sobie wypisać rzeczy które chcemy żeby każdego dnia były zrobione :)
dogomaniaczka

przez magdus87 25 sty 2011, 12:04
a ja chciałabym by ktoś dziś coś zrobił za mnie najlepiej wszystko ot taki plan dnia niestety do bani bo kto miałby to zrobic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 25 sty 2011, 12:13
lakuda napisał(a):ja w sumie mam ostatnio tyle na głowie, że nawet chyba nie ma sensu ukłądać planu dnia, bo z niczym się nie wyrobie... a może to tylko ucieczka?

zgrabna wymówka......choroba sie skutecznie broni
LitrMaślanki

przez Imre 25 sty 2011, 12:37
Do planu dnia trzeba podchodzić inaczej. Ułożyć go(albo w postaci rozpisanego dnia na godziny, albo samą listę celów) i starać się wykonać. Proste, że najczęściej w całości nie uda się go zrobić. Ale na planie nie należy się skupiać jako na całości, tylko na poszczególnych elementach. Jeśli zrealizuje się pierwszego dnia jeden cel, a reszta się nie uda, to jest to sukces, a nie porażka, bo wcześniej nie robiło się nic, a teraz coś zrobić się udało.
Imre

przez lakuda 25 sty 2011, 21:35
Imre, a próbowałeś?
lakuda

przez coma 25 sty 2011, 21:53
Ja już mam ułożony plan. Miałam zacząć od wczoraj działać wg niego, ale się nie udało. Miałam trochę zwariowane dni, ale od jutra na 100% zacznę ten plan realizować :yeah:
coma

przez dogomaniaczka 25 sty 2011, 21:56
ja dzisiaj mam układać a w tym bardzo ważne tresura psa ;)
dogomaniaczka

przez Imre 25 sty 2011, 23:17
lakuda, czego ja nie próbowałem? :)
W 1. klasie liceum z własnej inicjatywy zbudowałem dosyć solidny i kompleksowy plan, i nawet stosunkowo długo realizowałem go skutecznie. Ale wtedy miałem ambicje, żeby zmienić swoje życie. Potem wszystko się rypło.

Teraz mam szczątkowy i minimalny plan z listą celów i zadań i staram się realizować, chociaż najczęściej aktywuje się on, w specyficznych okresach(a i nawet wtedy z trudem), a na co dzień jakoś ten czas przepływa między palcami nawet nie wiadomo za bardzo na czym...
Imre

przez dogomaniaczka 28 sty 2011, 16:35
a u mnie od wczoraj istnieje coś takiego :) lepiej się u mnie sprawdza niż plan dnia.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
dogomaniaczka

przez coma 28 sty 2011, 17:24
dominika92, super :D
coma

przez Imre 28 sty 2011, 17:25
Mam nadzieję, że nie uwzględnienie aktywności na forum to tylko niedopatrzenie.
Imre

przez coma 28 sty 2011, 17:33
A ja mam nadzieję, że to nie jest pomyłka :P
coma

przez lakuda 29 sty 2011, 12:47
dominika92 SUPER!!!! też tak zrobie!!!!!!!!!
lakuda

Sortuj wg