Do "profesionalistów"

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Do "profesionalistów"

przez _z_ 22 sty 2011, 11:53
Na forum już trochę spędziłem , postów przeczytałem sporo , pochłonąłem także wiedzę książkową , lekarzy odwiedziłem , leki kupiłem... i wydawałoby się że po pół roku nerwica lękowa mnie nie zaskoczy.
Nic bardziej mylnego , z dnia na dzień było coraz gorzej , później przyszedł okres w którym zacząłem rozumieć chorobę ( bez psychologia , bez psychotropów ) pomogła mi w tym wiedza przekazywana w książkach , medytacje , a także to forum. Wczoraj rano pierwszy raz od pół roku byłem w sporym markecie i nie odczułem w nim nawet najmniejszego lęku ( dumny byłem strasznie ) jednak wracając do domu pod górę...serce zaczęło bić tak szybko jak jeszcze nigdy chyba. Każdy krok stawiałem z trudnością miałem wrażenie że zaraz padnę , czy to może być początkiem jakiejś nowej choroby ? Prócz mega szybkiego kołatania serca wystąpiły duszności. Noc przespana , jednakże z koszmarami.
Ranek , napięcie czuć na całym ciele , tętno szybkie. Co o tym sądzicie ? Szybciej się meczę wykonując jakiekolwiek ćwiczenie...
Ostatnio edytowano 22 sty 2011, 12:20 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do "kroków do wolności"
navigare necesse est, vivere non est necesse
_z_

Re: Do "profesionalistów"

przez agusiaww 26 sty 2011, 14:21
_z_, nerwica ma to do siebie ze lubi wraca, widocznie nie jestes w pelni ok i trzeba zaczac sie leczyc, lub terapia.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Re: Do "profesionalistów"

przez siódmy 26 sty 2011, 14:26
Nerwica jest natrętna nie dałeś się jej w markecie to dopadła cię póżniej ;) robisz dobrze idż dalej swoim torem nie poddawaj się a z czasem już nie powróci.
Pzdr
Gdy człowiek jest na tyle stary żeby wszystko zrozumieć-umiera.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg