jest lepiej ,ale to jeszcze nie to ...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

jest lepiej ,ale to jeszcze nie to ...

przez michal 11 lip 2006, 19:19
od jakiegos miesiaca mam napady leku kołatania serca, bole glowy ,strach przed wyjsciem z domu , obawe ze zwariuje zaraz ;]zaczalem martwic soie losami swiata i polski (glupio ). Jakis czas pozniej wszedlem na forum nerwicy dowiedzialem sie o nerwicy lękowej zaczalem sie leczyc tzn. uspokajac myslec pozytywnie ;] o tym i bole glowy przestaly kolatanie serca tez wychodzilem z domu ,lecz z obawa ze cos sie stanie, ale to tez staram sie wyrzucic z mojego myslenia.

chcialem zapytac jak do konca sie z tego wyleczyc czy mam tak sie caly czas uspokajac ,az nie bede mial zadnych obaw ze cos mi sie stanie czy jak ? pomożcie cos jakos!!!

przez agapla 11 lip 2006, 20:19
W zasadzie powinno się podjąć terapię u psychologa ale jak jesteś na tyle silny to możesz wyleczyć się i sam , ja też się leczę sama bez chemii i lekarzy ,dużo wskazówek znalazłam na tym forum, poszukaj a znajdziesz wszystko co cię interesuję .Ja stosuję zioła, afirmacje,wit+magnez,tech malych kroczków w pokonywaniu lęku,zamierzam jeszcze wypróbować homeopatię i krople Bacha,może i wybiorę sie na terapię na razie jest ok.No i oczywiście pozytywne myślenie! :lol: pozdro.

przez DarkAngel 11 lip 2006, 23:15
michał, ja tak jak agapla, nie brałem zadnych tabletek, syropków, herbatek.....polegałem w głównej mierze na sobie....nie na psychologu....Psychoterapię zakończyłem po półtora miesiaca.....ale wyniosłem z niej to wszystko co później przydało mi się w "walce" z nerwica.. Optymizm, pozytywne myslenie i silna wola....sa warunkim sukcesu... Jeżeli czujesz sie na siłach mozesz spróbować samemu zmierzyć się z chorobą..... Moja "walka" trwała rok... Teraz jest już wszystko ok i ciesze sie zyciem. Nie boję sie nawrotu, bo wiem, że jak raz mi sie udało, uda mi sie i nastepnym....Moge tylko dodać...że jestes na dobrej drodze i nie zbaczaj z niej.......... ;)
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez michal 11 lip 2006, 23:46
wielkie dzieki za te slowa ;] pozdrawiam was ;]

przez runa 12 lip 2006, 22:59
witaj michal
to fakt pozytywne myślenie bardzo dużo pomaga....nigdy o tym nie zapominaj nawet jak bedzie gorzej .... zawsze pozytywnie myśl

pozdrawiam
DONIEŚ NA SWÓJ LĘK. JEST TO JEDYNY POŻYTEK Z DONOSÓW.

Sortuj wg