Okres choroby 4lata - co z luką w cv :(

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Okres choroby 4lata - co z luką w cv :(

przez Apii 07 sty 2011, 22:25
tet, masz racje, chyba mnie rozumiesz.
wovacuum, jasne, ze mysle o podjeciu pracy, nie chcialabym do konca zycia wykorzystywac moich rodzicow. Przeraza mnie codzienna kilkugodzinna i monotonna tyrka, poranne pobudki, ale chcialabym przynajmniej sprobowac. Nie bede oczywiscie szukac posady prezesa, zadowole sie czymkolwiek. Zamierzam zaczac aktywnie zaczac szukac pracy tak jak ehhe tuż po obronie. Na razie nie mam sił na jednoczesną nauke i prace. Jestem darmozjadem zdaje sobie z tego sprawe. Nie musisz mi tego dodatkowo uswiadamiac wovacuum :mrgreen:
Apii

przez wovacuum 07 sty 2011, 22:27
Tetczyli"czarna dupa" jak dla mnie :bezradny: serdecznie wszystkim wspolczujè,ale wiem sama z wlasnego doswiadczenia,ze przy nerwicach,depresjach mozna pracowac..ba!!Nawet siè powinno!!Trochè chèci ,dobrej woli,kreatywnosci,uporu i pracè mozna znalezc.No bo przeciez od czegos trzeba zaczàc,zeby tych luk w cv bylo jak najmniej :smile:
wovacuum

przez wovacuum 07 sty 2011, 22:32
Apii, nie zamierzalam nikogo w niczym uswiadamiac,jestem ciekawa jak sobie radzà ludzie pozbawieni pracy zarobkowej.Dla mnie to po prostu nie do pomyslenia i tyle.No ale kazdy ma swoj sposob na zycie.Uczysz sie to ok,myslisz o pracy to jeszcze lepiej :smile: .Gorzej jak ktos siedzi z tylkiem w chalupie na utrzymaniu rodzicow i nic kompletnie nie robi. i nawet nie zamierza tego zmienic.
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Apii 07 sty 2011, 22:33
niemądry, a Ty przecież pracowałeś niedawno, tak pisałeś. Pamiętam 8)
Apii

przez tet 07 sty 2011, 22:33
Tetczyli"czarna dupa" jak dla mnie

bynajmniej nie kolorowa :mrgreen: chęci co jakiś czas się ujawniają. co z tego, jeśli choroba pochłonęła kreatywność, dobrą wolę, upór i co tam jeszcze miałaś na myśli.. to jest błędne koło: chcesz, ale zbyt często nie możesz - i znów nie chcesz.
tet

przez Apii 07 sty 2011, 22:37
tet napisał(a):to jest błędne koło: chcesz, ale zbyt często nie możesz - i znów nie chcesz.

taa właśnie, skąd ja to znam :roll:

niemądry, ale jeśli masz tą luke jak czarna dziura i mimo to przyjęli Cie wtedy po tej luce do jakiejś pracy to widocznie wszystko jest możliwe. To moze przyjma Cie i drugi raz. A szukasz w ogóle czegoś teraz?
Apii

przez MARIAN1967 07 sty 2011, 22:40
wovacuum napisał(a):Tetczyli"czarna dupa" jak dla mnie :bezradny: serdecznie wszystkim wspolczujè,ale wiem sama z wlasnego doswiadczenia,ze przy nerwicach,depresjach mozna pracowac..ba!!Nawet siè powinno!!:
Gdyby nie praca ,to nie wiem czy kiedykolwiek pokonałbym nerwicę .
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez Apii 07 sty 2011, 22:48
niemądry, to moze idz do jakiejs szkoły?
Apii

przez ehhe 07 sty 2011, 22:51
niemądry, zawsze można podnieść swoje kwalifikacje :yeah: , mi natomiast często się zdarzało słyszeć że nie jestem dyspozycyjny przez to że studiuję... :why:
ehhe

przez Apii 07 sty 2011, 22:55
ehhe napisał(a):mi natomiast często się zdarzało słyszeć że nie jestem dyspozycyjny przez to że studiuję... :why:

O, tez mi sie zdarzalo slyszec ten argument i nawet cv nie przyjmowali przez to :lol:
No ale inni jakos potrafia, moga i znajduja.

niemadry, nie jestes wcale taki stary, nie kokietuj 8) w szkołach zaocznych ludzie w Twoim wieku to standard
Apii

przez Apii 07 sty 2011, 23:01
niemądry, zresztą masz racje. Beznadzieja.
Apii

przez ehhe 07 sty 2011, 23:02
Apii, wiesz jak ktoś ma jakiegoś znajomego który pracuje w zakładzie "X" to zwiększa jego szansę o pracę w tymże zakładzie, na zasadzie znajomy pracownika, coś sam o nim może powiedzieć itp. Ja natomiast nie mam za bardzo kolegów, ba w ogóle nie mam a moje zdolności interpersonalne są równe zero, przez co mam chyba trudniej :why: Jak już ktoś powiedział jestem trochę w czarnej dupie :why:

niemądry nie jesteś stary, Ty tylko wolniej dojrzewasz :105:
Ostatnio edytowano 07 sty 2011, 23:04 przez ehhe, łącznie edytowano 1 raz
ehhe

przez Apii 07 sty 2011, 23:06
ehhe, mam podobnie :why:
niemądry, to Ty wcale taki niemądry nie jestes :105:
Apii

przez ehhe 07 sty 2011, 23:08
niemądry, to filozof, powinien wykładać na jakimś uniwersytecie, kiedyś go będą ludzie cytować ;)
ehhe

Sortuj wg