Okres choroby 4lata - co z luką w cv :(

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Okres choroby 4lata - co z luką w cv :(

przez Jacekkk 06 sty 2011, 02:57
Witajcie, można powiedzieć że się wyleczyłem z ciężkiej nerwicy po ponad 4 latach leczenia. Był to bardo ciężki okres dla mnie, jedyne co mi się udało w tym czasie zdobyć to tytuł mgr. Teraz chce pracować co robić co wpisać w tak długiej przerwie w CV, przecież nie wpiszę choroba, co zrobić jak pracodawca będzie pytał?

Czy ktoś miał podobny problem? serdecznie proszę o odpowiedź

Re: Okres choroby 4lata - co z luką w cv :(

przez Anna Maria 06 sty 2011, 20:39
ja też z 10 lat,no może 11 :oops: a zachorowałam jako 15-latka więc nic nie udało mi się osiągnąć,tylko LO indywidualnie
Anna Maria

przez shelby 06 sty 2011, 21:14
a ja mam kilka takich dziur w CV. nie tylko w pracy, ale i w latach studiowania (z tym, że w przypadku uczelni trochę to zatuszowałam). miałam już kilka pytań dotyczących mojej kariery zawodowej i zawsze odpowiadałam, że zdarzało mi się pracować na czarno, o czym z początku nie wiedziałam, bo zapewniano mnie, że to miesiąc próbny, a po nim umowa, a ja na to szłam, bo mi zależało, a potem wychodziło jak wychodziło - dlatego nie uwzględniłam tego w CV.

albo tłumaczę, że zainteresowany sam dobrze wie, jak u nas w kraju jest z pracą. jest jeśli nie ciężko, to na pewno różnie.. sama spotkałam się nie raz z naborem np. studentów na dane stanowisko, a potem wypominaniem, że ktoś nie jest w 100% dyspozycyjny itd. pracodawcy sami nie wiedzą czego chcą. dyskwalifikują cię ze względu na małe doświadczenie zawodowe, a jak masz je zdobyć, skoro ciągle słyszysz, że są osoby z większym bagażem, które według nich lepiej poradzą sobie w danym temacie?

jeśli znasz jakiś język obcy, możesz też powiedzieć,że próbowałeś szczęścia za granicą.

jak sobie to dobrze ułożysz, to wyjdziesz z pytania obronną ręką.
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wujek_Dobra_Rada 06 sty 2011, 21:31
Najlepiej nie robić dziur w CV, żeby nie było przerw w pracy. Chyba, że z 2,3 miesiące góra. Patrzą juz troszke inaczej. Ja zawsze rozciągam sobię prac na dłużej, a jak zapytają o świadectwo i czemu okres pracy różni sie od tego na cv, mówie że zaczynałem na umowę zlecenie na okresie próbnym ;)
Wujek_Dobra_Rada

przez Apii 06 sty 2011, 22:57
Ja nie byłam nigdy w żadnej pracy :mrgreen:
Apii

przez ehhe 06 sty 2011, 23:30
Apii Nie wiem czemu ale mam ochotę Cie uściskać, mam podobnie jak Ty hah... :-|
ehhe

przez GG7 07 sty 2011, 02:09
niemądry napisał(a):Czyli co? Ja, ze swoim "stażem", to mogę już się tylko wieszać?

Zawsze można się postarać znaleźć odpowiednie zajęcie , coś napewno potrafisz zrobić ( przerwa w CV, a motywacja to co innego - jak się postrasz jakoś zmotywowć itp. -dasz radę ! ) Byćmoże będzie to wymagało ( przy rozmowie z ew. pracodawcą )- dość sporej dawki "kombinacji" -co robiłeś , ale jak pisali wyżej > za granicą siedziałem , pracowałem dorywczo , obiecywano mi umowę itp/itd.
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez Ori2711 07 sty 2011, 02:27
GG7 napisał(a):
niemądry napisał(a):Czyli co? Ja, ze swoim "stażem", to mogę już się tylko wieszać?

Zawsze można się postarać znaleźć odpowiednie zajęcie , coś napewno potrafisz zrobić ( przerwa w CV, a motywacja to co innego - jak się postrasz jakoś zmotywowć itp. -dasz radę ! )...

Bardzo mi się podoba to co napisałeś, w tym właśnie tkwi sedno :)
Chcieć = Móc

pozdrawiam
Ania

przez linka 07 sty 2011, 11:29
Zawsze można powiedzieć, że opiekowałeś się kimś bliskim, albo podróżowałeś albo coś...no ale to tylko kłamstwa.... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez GG7 07 sty 2011, 11:36
Niestety tak , ale -w takim przypadku są one wymuszone, rzekłabym nawet > "Wyższa potrzeba sytuacji" ( nie są to jakieś "chamskie" oszustwa, czy coś tego typu ) .
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez aree1987 07 sty 2011, 13:19
Bleeeee zakłamany świat, bo jak zaburzenie psychiczne to cię nawet na sprzątaczkę nie zadrudnią. Smutne jest to wszystko. :(
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Lili-ana 07 sty 2011, 13:40
No niestety z tym raczej trzeba się ukrywać, ja mam o tyle "dobrze", że zachorowałam jak byłam w ciąży, siedziałam z dzieckiem w domu 3 lata w tym czasie chorując na depresję i nerwicę, potem córka poszła do przedszkola, a ja do pierwszej poważnej pracy(w wieku 26 lat) i na rozmowie powiedziałam po prostu, że wychowywałam dziecko i dlatego nie pracowałam. Dodam, że w tym czasie w żaden sposób się nie leczyłam, prócz czytania mądrych książek psychologicznych i dałam radę znaleźć pracę i pracować w niej 1,5 roku, a potem druga ciąża i znów siedzę w domu z drugą pociechą, znów będzie luka ;) Ale wiem, że dam radę wrócić na rynek pracy, choć pewnie będzie to niełatwe, ale chcieć to móc! :smile: prócz tego na pewno będę się jeszcze dokształcać.

A autorowi tematu radzę coś wymyśleć, jak zna angielski to, że przebywał za granicą trochę, a jak nie to, że pracował na czarno, czy u rodziny, pomagał wujowi czy coś w tym stylu.
Ostatnio edytowano 07 sty 2011, 13:47 przez Lili-ana, łącznie edytowano 1 raz
Lili-ana

przez linka 07 sty 2011, 13:47
aree1987, ano ble...:(
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Apii 07 sty 2011, 14:14
ehhe, a ile masz lat? I co z nami bedzie? :why:
Apii

Sortuj wg