Jak zacząć coś robić ?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Jak zacząć coś robić ?

przez Margaryna9 22 gru 2010, 15:16
eh narazie mój dzień wygląda tak że wstaje rano siadam na kompa i słucham muzyki wszystko bes sensu... potrafie cały dzień siedzieć przed kompem i nic nie robić marnuje swój czas... ale trudno mi się zmusić do pracy.. mam jakieś pasje związane z informatyką mam dużo książek na temat programowania chciałbym zacząc sie uczyć ale jak się zmusić ?
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Re: Jak zacząć coś robić ?

przez Wujek_Dobra_Rada 22 gru 2010, 15:56
Lek który aktywizuje. Np. jakiś SSRI .Ja na ''sucho'' nie byłem w statnie ruszć tyłka. Każda czynność to było straszne męczenie się. Na szczęscie już jest z tym znacznie lepiej, chociaż nie idealnie (przeważnie zdarza się, gdy mam zły dzień).
Wujek_Dobra_Rada

przez Margaryna9 22 gru 2010, 16:33
Biorę srri ale od tygodnia i widze poprawe... mam nadzieje ze jak lek na dobre sie rozkreci to bede robil wszystko .. moze pojde do pracy a biore Lenuxin w dawce 20 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wujek_Dobra_Rada 22 gru 2010, 16:56
Margaryna9 napisał(a):Biorę srri ale od tygodnia i widze poprawe... mam nadzieje ze jak lek na dobre sie rozkreci to bede robil wszystko .. moze pojde do pracy a biore Lenuxin w dawce 20 mg

Tydzień to jest nic. Po około 1,5 miesięcu będziesz mógł ocenić, czy lek dobrze działa.
Wujek_Dobra_Rada

przez Ori2711 27 gru 2010, 16:34
Leki te działają od razu pobudzająco, na ich pełne działanie przciwdepresyjne trzeba czekać 4-6 tygodni :)

Dobrze, że piszesz iż masz chęć działania w programowaniu, czyli już jest pozytywny kierunek nadany, teraz czas działać :)

Masz kilka wyjść ;) albo czekać na kopa w d... :P
albo zacząć działać. Skoro już bierzesz leki, to wykorzystaj fakt, ze Cię nieco rozkręciły i posadziły do biurka, zaangażuj się w coś, w jakiś projekt, najlepiej jakbyś z tego miał jeszcze kasę, to lepszego motywatora nie trzeba :)

Określ sobie cel, zbliża się Nowy Rok i postanowienia noworoczne. Wypisz na kartce, co chciałbys zrobić w nadchodzącym roku. Potem dopisz co powinieneś zrobić (małe kroczki) aby ten wielki cel osiągnąć i zacznij je robić :)

Mam nadzieję, że moja rada Ci pomoże i przemyślisz kilka spraw... spróbuj, w końcu nic nie tracisz :)

pozdrawiam
Anna Maria Dębniak

przez Limara 27 gru 2010, 16:41
Biore Zyprexa 10 mg rano, 10 mg wieczorem od sierpnia 2010 i ciezko mi sie ruszyc z praca. Mam wstred do ukladania w moim pomieszczeniu, mimo to jest czysto.

przez Margaryna9 28 sty 2011, 10:41
Biore juz 30 mg Lenuxinu i jest coraz lepiej :) jeśli ta dawka nie nakreci mnie tak jak chce to zwieksze do 40 mg Moge tego maksymalnie brac 80 mg wiec mam rezerwe :)

przez kite 28 sty 2011, 11:10
biorę setaloft 200mg na dobę i ledwo ruszam tyłek z łóżka
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

Sortuj wg