Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Bonus 02 cze 2012, 13:06
Rozumiem, że odbiegłem od tematu i na pewno nie zamierzałem nikogo uraźić, chciałem tylko, aby ludzie wiedzieli, że ja nie mam w życiu radośći i nie ma nikogo, kto sprawiłby mi tą radość. Sam staram się w sobie sprawić trochę radośći, ale nie potrafię tego.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Transfuse 02 cze 2012, 13:09
dominika92,
a psycholog to nie przyjaciółka do której się idzie na kawkę pogadać.

tak dla rozluźnienia... Wielka szkoda :) Z mojej strony bardzo chętnie napiłbym się słodkiej kawy w towarzystwie swojej Pani psycholog, heh :D
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez Bonus 02 cze 2012, 13:15
Akurat u mnie ze zrozumieniem jest w porządku, tylko jeszcze raz to napiszę, że z psychologiem to można sobie tylko pogadać i nic więcej, a potem i tak wrócę do swojego życia. Oczywiśćie, że nikt za mnie czegoś nie zrobi, nie zaplanuje, ale może ja sam nie poradzę sobie z tym? Może jest mi ciężko? Może nie mam takich możliwośći, by coś zmienić? Może ktoś powinien mi w tym pomóc? A ja z tym wszystkim jestem sam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 02 cze 2012, 13:21
Bonus, Rozumiemy co masz do powiedzenia, ale czy Ty rozumiesz ,że są tu od tego odpowiednie wątki??? Np: jęczarnia :!:
Moderator

przez Marsal2 02 cze 2012, 13:21
Transfuse, spróbuj przynieść na wizytę, dwie filiżanki i trochę kawy i zaproponuj Jej. ;) Czajnik na 100% mają, a co Ci szkodzi? :P

Bonus, czułem się dokładnie tak jak Ty. Zero znajomych, przyjaciół, brak dziewczyny, ale trafiłem na to forum, wypłakałem się w odpowiednich tematach, w innych popisałem o bzdetach, powspierałem innych userów i mogę teraz powiedzieć, że jakąś radość sprawia mi samo wymienienie paru postów z innymi na jakikolwiek temat. Poznałem tutaj parę osoby, które uważają mnie za ciekawą i interesującą postać, a nawet z niektórymi już się spotkałem i stale utrzymuję kontakt. Śmiało mogę powiedzieć, że moje życie się odrobinę zmieniło. Mam teraz motywację, żeby walczyć o siebie na psychoterapii i zmienić swoje życie o pozostałe 179 stopni.
Marsal2

przez Transfuse 02 cze 2012, 13:22
Marsal2, tak, czajnik jest :P W życiu nie starczyłoby mi odwagi. To nie na miejscu, poza schematem.
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez Bonus 02 cze 2012, 13:26
Wiem, że w tym wątku odbiegłem od tematu i przepraszam za to. Rozpisałem się po prostu i to moja nieuwaga.

przez pisanka 02 cze 2012, 17:45
podejrzewam, że na tym forum jest bardzo nie wiele ludzi wpatrzonych w siebie. poza tym: na świecie miliony osób jest nieszczęśliwych, dzieci umierają z głodu, kobiety są mordowane i gwałcone, a mężczyźni tracą wszystkie pieniądze itd. pamiętam o tym wszystkim, pamiętam, że ludzie są nieszczęśliwi z wielu powód i to bardzo różnych, ale czy w związku z tym mam bić się w pierś i żałować, że mam jakieś powody do radości? myślę, że tutaj jest mało głupich osób, które nie zdają sobie sprawy, że są ludzie, którzy są samotni i nieszczęśliwi. Ba, na tym forum jest wiele osób, które też jest nieszczęśliwe, tylko uczy się właśnie stawiać kroki w kierunku doceniania drobnych spraw i cieszenia się z każdej nawet najmniejszej rzeczy. W ten sposób uczymy się być szczęśliwi.
Tobie też bym polecała o tym pomyśleć, bo wydaje mi się, że gdybyś tylko chciał, albo i nawet spróbował cieszyć się z drobnych rzeczy to i walenie konia byłoby dla Ciebie przyjemnością skoro nikogo nie masz.

przez Marsal2 02 cze 2012, 17:55
pisanka, z tym waleniem konia to pojechałaś. :lol: Z doświadczenia mogę powiedzieć, że jak jest się w kompletnym dole, to nie sprawia to żadnej przyjemności. :/ I staje się jedynie aktem rozładowania napięcia seksualnego.
Marsal2

przez Transfuse 02 cze 2012, 17:59
Jeśli jest temat to się wypowiem. Bardzo mi brakuje Kobiety. Z było dziewczyną było mi tak dobrze... Boję się, że nowo poznam Kobieta nigdy jej nie dorówna. To jak klątwa... Ona była/jest uosobieniem zmysłowego erotyzmu dla mnie :(

przez Lady Em. 02 cze 2012, 18:34
Transfuse, a to była Twoja pierwsza dziewczyna?

Mi radość dziś sprawiło nauczenie się geografii i (prawie) biologii! :yeah:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez jasaw 02 cze 2012, 18:49
Młodszy Syn i jego Narzeczona...fajni młodzi ludzie, miło się z Nimi popija herbatkę, rozmawia, mimo, że czasem wynikają różnice zdań, ale to normalne przecież :D :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez dogomaniaczka 02 cze 2012, 19:06
to jaką chłopak zrobił super kolację! :shock:

przez idle 02 cze 2012, 19:13
D. kupił mi to:

Obrazek

na Ursynaliach. Nie mógłby istnieć facet lepszy dla mnie :oops:
watch me disintegrate

Sortuj wg