Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez beti19 20 mar 2012, 06:08
fantastyczna kawa,właśnie ją sobie popijam
http://swiatbeti19.blogspot.com/

"Spiesz się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą"
Ks.Twardowski

przez Kiya 20 mar 2012, 10:29
Alienated, gałązki brzozy w wazonie, własnoręcznie zbierane...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez wiejskifilozof 20 mar 2012, 10:30
Dobry krem do rąk .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alienated 20 mar 2012, 11:08
SMS o poufnej treści od mojej kilkanaście lat ode mnie starszej przyjaciółki :twisted: :twisted: :twisted: ;).
Kiya, wybacz... Akurat coś zupełnie innego mi przyszło z początku na myśl, choć (możesz wierzyć lub nie) z takimi krzakami nie miałem w życiu nic wspólnego ;).
detektywmonk, dobry krem do rąk to podstawa :!: :mrgreen:
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Kiya 20 mar 2012, 11:16
Alienated, nie... hoduję tylko brzozę... A właściwie uprawiam... No i skrzydłokwiaty, schefflery i inne, których nazw nie pamiętam...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez wiejskifilozof 20 mar 2012, 11:37
Mi ręce szybko wysychają .

przez Alienated 20 mar 2012, 11:52
Kiya, nie znam się na tym zupełnie :bezradny: ;) ... Dlatego też podawanie kolejnych nazw wprowadziłoby jedynie jeszcze więcej zamieszania do mojego skołowanego już i tak umysłu ;)
detektywmonk, ja zawsze noszę ze sobą krem do rąk ;). A kiedy już zdarzy mi się w obecności innych z niego skorzystać, wzbudza to raczej dość łatwe do przewidzenia reakcje... W szczególności jeśli ktoś nie miał dotychczas okazji zbyt dobrze mnie poznać :mrgreen:

przez slow motion 20 mar 2012, 12:00
detektywmonk, polecam olejej jojoba, dobrze nawilża.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Alienated 20 mar 2012, 12:17
slow motion, byle tylko nie natłuszczał zbyt mocno skóry, bo to raczej nie jest zbyt przyjemne (przynajmniej ja jestem na tym punkcie przewrażliwiony ;)). Pod koniec zimy miałem z dłońmi problem polegający na tym, że skóra pękała mi na opuszkach palców, co związane było z jej nieregularnym poddawaniem dość znacznym przeciążeniom... No i pora roku nie była chyba też tutaj całkowicie bez znaczenia, choć z podobną uciążliwością spotkałem się dopiero po raz pierwszy w życiu...
Było to nieznośne do tego stopnia, że momentami sprawiało później ból nawet w trakcie pisania na mięciutkiej przecież klawiaturze laptopa... Poszedłem do apteki, gdzie farmaceutka zaproponowała mi taką maść Dernilan... Aktualnie sprawę mam już w zasadzie całkowicie rozwiązaną, ale wybiłem się tylko przez to niesamowicie z rytmu :evil:

przez slow motion 20 mar 2012, 12:28
Alienated, olejek jojoba używam do nawilżania twarzy. Jest podobny do wydzielanego przez nas sebum dlatego przy skórze suchej bardzo dobrze nawilża natomiast przy skórze tłustej, mieszanej reguluje wytwarzanie łoju co wiąże się z mniejszym świeceniem w ciągu dnia. :)
Skóra dłoni jest szczególnie delikatna. Ja obecnie mam pocharatane dłonie. Ostatnio ciągle gdzieś a to sie sparzyłam, a to nożem przycięłam i jest masakra. :P

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Alienated 20 mar 2012, 12:45
slow motion, przyznaję, że zainteresowało mnie to co napisałaś. Będę musiał poczytać nieco więcej na temat tego olejku :P
A wracając do tematu, radość sprawiło mi przed chwilą, kiedy usłyszałem bębniące o parapet krople deszczu :twisted:.
... No i jeszcze jedna wiadomość w skrzynce odbiorczej forum... Otworzyć już teraz, czy jeszcze nie :?: :? ;).
Aha :!: I jeszcze wideo Wilczego Pająka do utworu "Zemsta Mściciela" z 1987 roku, o którego istnieniu nawet nie wiedziałem :twisted:

przez Stylow 20 mar 2012, 12:49
rekolekcje i moje zalatanie :D od psalmu, przez solo na soli, do drogi krzyżowej, na której i grałam i czytałam rozważania i z\pilnowałam ludu. :D
ale zmęczyło mnie to w cztery dupy. :D
Stylow

przez foxxx 20 mar 2012, 13:20
Siema ludzie, mam pytanie w sumie to nie temat, a nie mogłem nic znaleźć na necie, a wy tacy wszyscy mądrzy jesteście i w ogóle picuś glancuś i miałem niespodziewaną sytuacje w pracy, że wysłali nas na badania, a ja wczoraj przywaliłem bardzo dobrej jakości amfetaminke, a mianowicie moje pytanie brzmi. Czy tenże biały proszeczek szczęścia ma jakiś wpływ na wyniki zwykłych najprostszych najpopularniejszych badań moczu i krwi? Jak by się ktoś orientował w temacie to dajcie znać, bo badania jutro i nie wiem czy mam jakoś to odłożyć czy po prostu mogę śmiało oddać krew i mocz do analizy. Pozdrawiam

przez Michuj 20 mar 2012, 13:27
badania pod jakim kątem? W zwykłych badaniach nie robią narkotestów.
Loża szyderców

Sortuj wg